چند آیفون ۸ پلاس با مشکل باتری مواجه شده اند

تعدادی از کاربران آیفون ۸ پلاس که تعدادشان رو به افزایش نیز هست در حال انتشار تصاویر موبایل هایشان هستند که باتری آن باد کرده و بدنه پشتی یا نمایشگر را از حالت طبیعی خارج کرده است.

یکی از کاربران کانادایی روز یکشنبه آیفون ۸ پلاس خود را می خرد و دوشنبه صبح وقتی نمایشگر آن بیرون می زند مجبور به پس دادن موبایل می شود. دلیل احتمالی این آسیب، باتری های خرابی است که باد می کنند و به اجزای داخلی فشار می آورند.

تصویر مشابه دیگری نیز امروز توسط یک فروشگاه یونانی تعمیر آیفون، آیپد و مک منتشر شد که مشکل باتری را نمایش می دهد. در این مورد، مشتری آیفون را می خرد، شب به شارژ می زند و صبح که بیدار می شود با تصویر بالا مواجه می گردد.

تاکنون با احتساب سه مورد دیگر در تایوان، ژاپن و هنگ کنگ، ۵ خریدار آیفون ۸ پلاس به این مشکل بر خورده اند. اپل گفته که از این موضوع آگاه است و به دنبال رفع آن است.

با توجه به اینکه میلیون ها آیفون قرار است تولید شود و به دست مشتریان برسد و این ها همگی نیازمند میلیون ها باتری لیتیم-یونی هستند، طبیعی است که تعداد کمی از آن ها دچار مشکل شوند. ۵ آیفون در قیاس با میلیون ها آیفون شاید مسئله نگران کننده ای نباشد اما اگر این رویه ادامه پیدا کند، می توان نگاه متفاوتی نسبت به این موضوع داشت.

نظرات ۱۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟