همه چیز درباره آیفون 13
ارو لانچر با دریافت قابلیت Continue on PC به «مایکروسافت لانچر» تغییر نام داد

ارو لانچر با دریافت قابلیت Continue on PC به «مایکروسافت لانچر» تغییر نام داد

شاید بخش زیادی از سهم بازار لانچرهای اندرویدی را نووا لانچر تصاحب کرده باشد، اما گزینه های دیگری هم هستند که ارزش تجربه را دارند. از بین تمامی آن ها، شکی نیست که Arrow Launcher مایکروسافت به خاطر رابط کاربری منحصر به فرد و امکانات شخصی سازی فراوانش جزو محبوب ترین لانچرهاست.

مایکروسافت به تازگی و در اقدامی دور از انتظار تصمیم گرفته که نام ارو لانچر را از روی این محصول بردارد. در همین راستا این اپلیکیشن را از ارو لانچر به «مایکروسافت لانچر» تغییر نام داده و البته قابلیت هایی را به آن اضافه کرده که پیش تر در آن حضور نداشته اند.

مایکروسافت لانچر نه تنها از رابط کاربری زیبا تر و سبک تری برخوردار شده، بلکه قابلیت مهم Continue on PC را هم برای کاربران اندروید به ارمغان آورده است. به لطف آن می توانید از محیط لانچر عکس ها و لینک هایتان را مستقیما به رایانه ویندوزی تان ارسال کنید.

اما تغییرات مایکروسافت لانچر فقط محدود به این قابلیت نبوده اند. حالا می توانید آیکن مخاطبینی که بیشتر با آن ها در تماس هستید را مستقیما به صفحه خانه اندروید بچسبانید تا با سرعت بیشتری به آن ها دسترسی داشته باشید.

همچنین حالا قادر هستید که ژست های حرکتی درون برنامه ای را مطابق سلیقه خودتان شخصی سازی نمایید. برای دریافت مایکروسافت لانچر می توانید همین حالا به گوگل پلی مراجعه کنید.

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato