رسانه های چینی از باز شدن قاب یک آیفون 8 پلاس دیگر خبر داده اند

رسانه های دولتی چین روز گذشته از بازشدن یک آیفون 8 پلاس دیگر به خاطر باد کردن باتری خبر داده اند. این درحالی است که اپل سرمایه گذاری زیادی برای جلب مشتریان چینی انجام داده است.

این مشکل که به باز شدن قاب آیفون 8 پلاس منجر می شود، کاربران دیگری را در کشورهای ژاپن، تایوان و کانادا نیز درگیر کرده و شرکت سازنده در حال بررسی دلایل آن است. 

این گزارش توسط نشریه دولتی ThePaper.cn منتشر شده است. در این گزارش فردی به نام مستعار «Liu» ادعا می کند که پس از خرید یک آیفون 8 پلاس متوجه باز بودن قاب آن شده است.

Mobit

Liu موبایل را از فروشگاه اینترنتی JD.com Inc خریده و اعلام کرده که بدون استفاده آن را به سایت بازگردانده است. تصاویر گرفته شده توسط او نشان از باز شدن قاب موبایل از سمت راست دارد، به گونه ای که قطعات داخلی آن قابل مشاهده است. 

یکی از سخنگویان اپل اعلام کرد که این شرکت در حالی بررسی موضوع است اما از ارائه اطلاعات بیشتر خودداری کرده است.

این اتفاق همزمان با کاهش فروش جهانی آیفون های 8 و 8 پلاس رخ داده است. هرچند برخی کارشناسان دلیل این کاهش را انتظار کاربران برای عرضه آیفون 10می دانند که قرار است آبان ماه به بازار عرضه شود.

اپل در بزرگترین بازار موبایل های هوشمند یعنی چین با رقبای قدرتمند محلی از جمله هواوی، شیائومی و اوپو رقابت می کند که محصولاتی پیشرفته با قیمتی کمتر در اختیار کاربران قرار می دهند و رخ دادن چنین اتفاقی ممکن است این شرکت را با مشکل مواجه کند.

نظرات ۲۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟