پیکسل های جدید در زمان رانندگی کاربر تماس های ورودی را دریافت نمی کنند

پیکسل های جدید در زمان رانندگی کاربر تماس های ورودی را دریافت نمی کنند

گوگل در ۱۲ مهر ماه از اسمارت فون های پیکسل ۲ و پیکسل ۲ اکس ال رونمایی کرد و به دنبال آن اپ جدیدی به نام «Pixel Ambient Services» را نیز منتشرنمود که قرار است بر اساس موقعیت مکانی کاربر، امکانات منحصر به فردی را فراهم نماید. امروز سایت «اندروید پلیس» تصویری از محیط این برنامه را کشف کرده که برخی از تنظیمات شخصی سازی شده حین رانندگی را نمایش می دهد.

این صفحه نشان می دهد که با فعال کردن یک گزینه، در صورت رانندگی کردن کاربر، تلفن هوشمند به صورت خودکار به حالت «do not disturb» یا عدم مزاحمت می رود.

گوگل درباره این اپ توضیح داده که با استفاده از بلوتوث و نیز تشخیص تکان ها و حرکت های موبایل، قابلیت مورد نظر فعال می شود. البته هنوز مشخص نیست که نحوه تشخیص تفاوت بین راننده و مسافر چگونه است.

برخی شرکت های دیگر از جمله سامسونگ و اپل نیز در سال جاری میلادی اپ های مشابه خود را معرفی کرده بودند. لازم به ذکر است که اپ های این دو شرکت از قابلیت پاسخ گویی خودکار به پیام ها یا تماس ها، در حالت رانندگی برخوردار بودند. هنوز مشخص نیست که آیا اپ گوگل نیز از قابلیتی مشابه برخوردار است یا خیر. برای فهمیدن این موضوع حداقل باید تا زمان ارائه پیکسل های جدیدی به بازار صبر نماییم.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato