اپلیکیشن های برتر در رابط کاربری جدید پلی استور برجسته تر می شوند

اپلیکیشن های برتر در رابط کاربری جدید پلی استور برجسته تر می شوند

گوگل اخیرا مشغول تست رابط کاربری جدیدی برای پلی استور است تا بتواند کاربران را برای تشخیص اپلیکیشن های برتر در هر دسته بندی راهنمایی کند. به عنوان مثال، در حال حاضر بازی سوپر ماریو ران در رتبه نخست «بهترین بازی های اکشن رایگان» پلی استور قرار دارد که حالا در رابط کاربری جدید پلی استور این موضوع درست زیر دکمه نصب اپلیکیشن اطلاع رسانی می شود.

این تغییر نه تنها راه خوبی برای با خبر شدن از رکوردشکنی اپلیکیشن هاست، بلکه می تواند از میان میلیون ها اپلیکیشن آن هایی که ارزش تجربه دارند را هم به کاربر معرفی کند. نکته خوب اینجاست که پلی استور این کار را برای تمام دسته بندی های اپلیکیشن ها نیز انجام می دهد.

همچنین کاربران می توانند با اشاره بر روی رتبه هر اپلیکیشن، به جدول رده بندی اپلیکیشن ها در هر دسته وارد شوند. مثلا با اشاره بر عنوان «بهترین بازی اکشن رایگان» در صفحه سوپر ماریو ران می توان وارد صفحه ای شد که تمام بازی های اکشن رایگان پلی استور بر اساس محبوبیت و تعداد دانلود در آن رتبه بندی شده اند.

شایان ذکر است که این تغییرات هنوز در مرحله آزمایشی به سر برده و همه کاربران قادر به مشاهده آن ها نیستند. بنابراین تا زمان خروج قابلیت از حالت آزمایشی و ارائه آن برای عموم شاید لازم باشد که چند هفته دیگر منتظر بمانید.

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato