ال جی گزارش مالی مقدماتی خود را برای سه ماهه سوم 2017 منتشر کرد

ال جی گزارش مالی مقدماتی خود را برای سه ماهه سوم 2017 منتشر کرد

در اکتبر یعنی دهمین ماه میلادی به سر می بریم و به زودی شاهد گزارش عملکرد سه ماهه سوم سال ۲۰۱۷ شرکت های مختلف خواهیم بود. در همین رابطه ال جی الکترونیکس اطلاعات اولیه ای را در مورد عملکرد مالی اش در ماه های ژوئیه تا سپتامبر (دهم تیر تا هشتم مهر) منتشر ساخته است.

در این گزارش آمده است که فروش کل مجموعه ال جی به ۱۵.۲ تریلیون وون کره جنوبی برابر با ۱۳.۳ میلیارد دلار خواهد رسید، در حالی که پیش بینی می شود درآمد عملیاتی آنها رقمی نزدیک به ۵۱۶.۱ میلیارد وون برابر با ۴۵۴.۴ میلیون دلار را نشان دهد. البته این اعداد و ارقام به منزله نتایج نهایی نیستند.

با در نظر گرفتن این اطلاعات، درآمد عملیاتی ال جی در مقایسه با سه ماهه گذشته حدود ۲۲.۳ درصد کاهش یافته در حالی که فروش آنها ۴.۶ درصد بیشتر شده است. مقایسه این نتایج با مدت مشابه سال قبل (۲۰۱۶) کاملاً رضایتبخش است و افزایش ۸۲.۲ درصدی سود و افزایش ۱۵.۲ درصدی درآمد آنها را نشان می دهد.

گفتنیست طی روزهای آتی گزارش مالی رسمی و نهایی ال جی برای سه ماهه سوم سال جاری میلادی منتشر می شود و باید دید آیا کسب و کار موبایل آنها توانسته به نتیجه خوبی دست یابد یا خیر.

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato