ال جی تأمین کننده نمایشگر آیفون تاشو خواهد بود

ال جی تأمین کننده نمایشگر آیفون تاشو خواهد بود

همان طور که قبلاً در دیجیاتو خواندید، سامسونگ در حال آماده سازی موبایل تاشوی «Galaxy X» برای سال ۲۰۱۸ بوده و به احتمال زیاد این محصول را در تعداد محدود روانه بازار خواهد کرد.

بر اساس گزارشات مراکز خبری کره جنوبی، اپل نیز در این زمینه بیکار نبوده و قصد دارد در همکاری با ال جی، موبایل انعطاف پذیر خود را تولید کند. بنا بر اخبار قبلی، ال جی توسعه بوردهای الکترونیکی قابل پرینت را آغاز کرده و احتمالاً وظیفه تأمین نمایشگرهای OLED مورد نیاز برای آیفون تاشو را نیز به عهده خواهد گرفت.

یک بورد الکترونیکی قابل پرینت

البته در حال حاضر سامسونگ تأمین کننده پنل های OLED مورد استفاده در آیفون X است و حداقل تا پایان سال ۲۰۱۸ در این جایگاه باقی می ماند؛ اما اپل تصمیم دارد طی همکاری با ال جی و سایر تأمین کنندگان کوچک، انحصار سامسونگ را بشکند.

اپل ابتدا بازخورد مشتریان درباره موبایل تاشوی سامسونگ را تحلیل خواهد کرد

لازم به ذکر است که ال جی احداث کارخانه مخصوصی را شروع کرده که در سال ۲۰۱۹ به بهره برداری می رسد و  برای تولید پنل های OLED مورد نیاز اپل به کار گرفته خواهد شد. البته امکان تولید پنل های انعطاف پذیر احتمالاً تا سال ۲۰۲۰ فراهم خواهد شد و در این مدت اپل با بررسی بازخورد مشتریان نسبت به تلفن تاشوی سامسونگ، توجیه اقتصادی چنین محصولی را تحلیل خواهد کرد.

گفتنی است یکی از مهم ترین عوامل انتخاب ال جی، نگرانی اپل از افشای فناوری و طراحی محصول در خطوط تولید سامسونگ است که رقیب اصلی کمپانی بوده، و ال جی از این نظر تهدید چندانی نخواهد داشت. در ادامه پتنت های آیفون تاشو که اپل سال گذشته به ثبت رسانده است را مشاهده می کنید:

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato