فاکسکان نخستین محموله آیفون 10 را به اپل تحویل داده است

فاکسکان نخستین محموله آیفون 10 را به اپل تحویل داده است

به گزارش خبرگزاری «شین هوا» کمپانی تایوانی فاکسکان ارسال محموله های آیفون ۱۰را به کشورهای اروپایی و خاورمیانه ای آغاز کرده است. بر این اساس ۴۶۵۰۰ دستگاه از این موبایل از شهرهای شنژن و شانگهای به هلند و امارت متحده عربی منتقل شده اند.

در این گزارش آمده است که علی رغم افزایش تولید هفتگی آیفون ۱۰ از ۱۰۰هزار به ۴۰۰ هزار  واحد، این کمپانی هنوز نتوانسته است تقاضای بازار را به صورت کامل تامین کند. کارشناسان حوزه موبایل قبلا کمبود موجودی آیفون ۱۰ را در هفته های اول عرضه آن پیش بینی کرده بودند. هفته پیش موسسه مشاوره سرمایه گذاری «یوانتا» که در تایوان قرار دارد، برآوردهای تولید این موبایل را از ۴۰ میلیون به ۳۶ میلیون دستگاه کاهش داد.

به عقیده مینگ-چی کو تحلیلگر ارشد موسسه امنیتی KGI یکی از دلایل احتمالی کندی تولید آیفون ۱۰، پیچیدگی بالای دروبین «TrueDepth» و سیستم شناسایی چهره است. به گفته این کارشناس تحویل قطعات این موبایل از اواخر ماه جاری و هزمان با آغاز پیش فروش آن شتاب بیشتری پیدا می کند.

گفتنی است یکی از دلایل استقبال اندک خریداران از آیفون های ۸ و ۸ پلاس، می تواند انتظار آنها برای عرضه آیفون ۱۰ و خرید پرچمدار واقعی اپل باشد و در نتیجه کمبود موجودی این موبایل انتقادهایی را متوجه اپل خواهد کرد.

نظرات ۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato