امشب ربات های غول پیکر ژاپنی و آمریکایی به جنگ هم خواهند رفت

امشب ربات های غول پیکر ژاپنی و آمریکایی به جنگ هم خواهند رفت

امشب ربات های غول پیکر ژاپنی و آمریکایی به جنگ هم خواهند رفت

اگر فکر می کنید این ربات ها به فیلم ترنسفورمز مربوط می شوند باید بگویم در اشتباه هستید. این غول های آهنین به نوعی ترنسفورمز واقعی هستند و قرار است بامداد امشب در مسابقاتی تحت عنوان «Megabots Giant Robot Dual league» با یکدیگر مبارزه کنند.

این مبارزه قرار است بین یک ربات آمریکایی به نام «Eagle Prime» با ۵ متر ارتفاع، ۱۲ تن وزن و ۴۳۰ اسب بخار قدرت از یک طرف و ربات ژاپنی «Kuratas»  با ۴ متر ارتفاع و ۴ تن وزن برگزار شود. Kuratas را می توان به دو روش کنترل از راه دور و یا قرار گرفتن درون آن کنترل کرد. این ربات می تواند با سرعت ۱۰ کیلومتر بر ساعت بر روی چهار چرخ حرکت کند و توانایی شلیک ۶ هزار گلوله در هر دقیقه را نیز دارد.در طرف دیگر Eagle Prime قرار دارد که توسط کمپانی کالیفرنیایی «MegaBots» تولید شده و علی رغم وزن ۱۲ تنی با سرعت نسبتا زیادی بر روی زنجیر چرخ حرکت می کند. اپراتور این ربات باید درون آن قرار بگیرد.در یک ویدئوی تبلیغاتی این ربات با سرعتی بالا در مسیر مانور می دهد، موانع سر راه خود را با قدرت کنار زده و از اسلحه ی مخصوصش که برای شلیک گلوله های بزرگ پینت بال و توپ های آتشین طراحی شده برای تخریب اهداف از پیش تعیین شده استفاده می کند.

در این میان کمپانی چینی «GREATMETAL» نیز از  ربات جنگنده ای به نام «Monkey King» رونمایی کرده که ۴ تن وزن داشته و می تواند روی دو پا یا به صورت چهار دست و پا مبارزه کند. 

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل