شیائومی برای عرضه نسخه باثبات فرمور MIUI 9 آماده شده است

شیائومی برای عرضه نسخه باثبات فرمور MIUI 9 آماده شده است

بنابر پست تازه ای که توسط مدیر بازاریابی سابق واحد MIUI شیائومی منتشر شده، نسخه نهم سیستم عامل کمپانی چینی در آینده نزدیک به دست دارندگان موبایل های هوشمند شیائومی می رسد. در کنار این پست، اسکرین شاتی هم منتشر شده که اجرای فرمور جدید را روی موبایل Mi 6 شیائومی نمایش می دهد. به صورت خاص، این اسکرین شات به ورژن ۹.۰.۲.۰ نرم افزار MIUI تعلق دارد که بنابر گزارش ها، نخستین ورژن باثبات نرم افزار شیائومی برای موبایل هایش به حساب می آید.

ورژن جدید رام اندروید شیائومی، که روی اسمارت فون ها و تبلت های این کمپانی به اجرا در می آید بر مبنای اندروید ۷.۰ نوقا توسعه یافته و برای نخستین بار در ماه جولای معرفی شد. اگرچه تا به این لحظه ورژن های آزمایشی زیادی از این نرم افزار منتشر شده، کمپانی شیائومی هنوز نتوانسته ورژنی نهایی از آن را به دست مشتریان برساند.

همانطور که مدیر سابق شیائومی گفته، عرضه رسمی نرم افزار باید در عرض دو ماه آغاز می شد؛ اما وی توضیح می دهد که MIUI 9 سیستمی کاملاً تازه بوده و عرضه عمومی سیستمی بی ثبات می توانست مشکلات زیادی برای کمپانی به وجود آورد. با این وجود، گفته می شود که شیائومی برای عرضه MIUI 9 در بازه زمانی اکتبر الی نوامبر برنامه ریزی کرده بوده و اگر اطلاعات اخیر صحبت داشته باشد، این هدف گذاری با موفقیت دنبال شده است.

یکی از قابلیت های تازه ای که با MIUI 9 به دست مشتریان می رسد، Smart Assistant است که در واقع دستیار دیجیتالی شیائومی به حساب می آید. از دیگر ویژگی های جدید می توان به اسمارت اپ لانچر، قابلیت پاسخ سریع به پیام ها و ابزارهای مدیریت نوتیفیکیشن اشاره کرد. ضمناً گفتنی است که برخی قابلیت های جدید مانند قابلیت مولتی تسکینگ، تنها به برخی دیوایس ها اضافه می شود اما هنوز لیستی از دیوایس های مورد پشتیبانی ارائه نشده.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato