15 آبان منتظر عرضه Monument Valley 2 برای اندروید باشید

15 آبان منتظر عرضه Monument Valley 2 برای اندروید باشید

نزدیک به ۵ ماه از عرضه Monument Valley 2 روی iOS می گذرد و حالا با توجه به اطلاعات به دست آمده، دارندگان دیوایس های اندرویدی هم تا دو هفته دیگر می توانند دست پخت جدید استودیوی ustwo games که با استقبال خیلی خوب بازیکن ها و منتقدین مواجه شده را بچشند.

گفته های تیم توسعه دهنده نشان می دهند که نسخه اندروید بازی ۶ نوامبر امسال (۱۵ آبان) با قیمتی نامعلوم منتشر می شود. جالب اینجاست بدانید پیش ثبت نام مانیومنت ولی ۲ [مرحله Pre-Register] از ماه پیش آغاز شد و همان موقع نسخه ای از آن که البته دارای مشکلات گوناگون خودش بود لو رفت.

بنابراین اگر شما هم از دسته بازیکن هایی هستید که صبرتان به خاطر ضعف های نسخه غیر رسمی سرازیر شده بهتر است چند روز دیگر صبر کنید. قسمت دوم مانیومنت ولی در ۵ ژوئن (۱۵ خرداد) برای iOS انتشار یافت. همانند گذشته، «خطای دید» نقش مهمی را در طراحی پازل ها داشته و بنابراین بعضی وقت ها چشم هایتان فریب تان می دهد.

برای اطلاعات بیشتر، نسخه اول مانیومنت ولی در سال ۲۰۱۴ عرضه شد و توانست بیش از ۲۰ میلیون دلار فروش کند. گزارشات اولیه از فروش مانیومنت ولی ۲ نشان می دادند که بازی در بازه زمانی مشابه موفق تر از قسمت اول ظاهر شده است. حالا باید صبر کنیم و ببینیم با عرضه نسخه اندروید، فروش ساخته جدید ustwo games چه تغییراتی می کند.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato