نمونه تصاویر ثبت شده با دوربین موبایل نوکیا 7 منتشر شد

نمونه تصاویر ثبت شده با دوربین موبایل نوکیا 7 منتشر شد

تنها چند روز پیش، HMD Global، شرکت مالک برند نوکیا، از موبایل میان رده نوکیا ۷ رونمایی کرد و حالا تصاویر جدید ثبت شده توسط دوربین این اسمارت فون منتشر گشته است.

لازم به ذکر است که میان رده جدید این شرکت از دوربین اصلی ۱۶ مگاپیکسلی با گشودگی دهانه دیافراگم f1.8 بهره می برد و اندازه هر یک از پیکسل های سنسور آن ۱.۱۲ میکرون است و یک فلاش دوگانه نیز در پایین دوربین تعبیه شده. تمام این موارد موجب می شود انتظارات از کیفیت عکس برداری این تلفن هوشمند بالا رود. همچنین فراموش نکنیم که مدیر روابط عمومی HMD Global، پیشتر قول تجربه عکاسی با کیفیتی در حد موبایل های بهره مند از لنز های ساخت کارل زایس را در مورد این اسمارت فون داده بود.

در ادامه می توانید تصاویری که توسط دوربین این موبایل ثبت شده را مشاهده نمایید (برای مشاهده تصاویر در اندازه اصلی، روی آنها کلیک کنید). لازم به ذکر است که این تصاویر از سوی منبع منتشر کننده فشرده شده و از نظر اندازه نیز کوچک شده اند؛ با این حال از نظر شفافیت و دقت رنگ ها، با کیفیت به نظر می رسند؛ اگرچه در برخی تصاویر، از جمله عکس گل ها، نویز هایی به چشم می خورد. در نهایت قضاوت را به شما واگذار می کنیم.

نظرات ۱۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato