تنها 20 میلیون آیفون 10 در سال 2017 به بازار عرضه می شود

تنها 20 میلیون آیفون 10 در سال 2017 به بازار عرضه می شود

اپل امکان پیش فروش آیفون ۱۰ را برای خریداران از جمعه، ۵ آبان ماه فراهم کرد و به دنبال آن بسیاری از مشتاقان خرید این موبایل، موفق به خرید شدند و برخی دیگر به علت پایان موجودی، باید حداقل تا زمان عرضه آن به فروشگاه های اپل (جمعه، ۱۲ آبان ماه) منتظر بمانند. ولی براساس گزارشات اخیر شاید این انتظار برای برخی، طولانی تر هم بشود.

به تازگی بر اساس گزارش سایت خبری «nikkei» مشخص شده عرضه آیفون ۱۰ تا انتهای سال جاری میلادی، تنها ۲۰ میلیون عدد خواهد بود. لازم به ذکر است، تخمین های قبلی از تعداد ۴۰ میلیون حکایت می کردند.

به نظر می رسد مقصر اصلی کاهش تولید تلفن هوشمند مذکور، پنل نمایشگر آن و نیز برد مرتبط با سنسورهای Face ID و آنتن این موبایل باشند. به منظور حل این مشکلات، پیشتر کوپرتینویی ها مدیر عملیاتی خود، «جف ویلیامز» (Jeff Williams) را راهی مقر شرکت سازنده آیفون، یعنی فاکسکان در تایوان کردند.

گفتنی است اپل در سه ماهه پایانی سال گذشته میلادی، به لطف معرفی آیفون های ۷ و ۷ پلاس، موفق به فروش ۷۸.۳ میلیون آیفون شد؛ ولی به نظر می رسد محدودیت تولید آیفون ۱۰، میزان فروش این شرکت را در سه ماهه انتهایی امسال در مقایسه با سال گذشته، کاهش دهد.

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato