گوگل و ال جی احتمالاً به خاطر مشکلات پیکسل 2 اکس ال به دادگاه می روند

گوگل و ال جی احتمالاً به خاطر مشکلات پیکسل 2 اکس ال به دادگاه می روند

با انتشار گزارش های مربوط به مشکلات نمایشگر پیکسل ۲ اکس ال نظیر رنگ های بی روح، عدم توازن روشنایی و مسائل مشابه، گوگل ممکن است با پرونده ای قضایی از سوی خریداران این موبایل که تحت تاثیر مشکل نمایشگر قرار گرفته اند مواجه شود. پیکسل ۲ اکس ال توسط ال جی تولید شده و از نمایشگر ۶ اینچی pOLED کمپانی کره ای بهره می برد. حرف p پیش از OLED بر پلاستیکی بودن آن دلالت دارد و دستگاه رزولوشن QHD Plus را به نمایش می گذارد.

به محض اینکه پرونده از سوی یک قاضی تایید شود، پرونده های جداگانه دیگر نیز که به دلیلی مشابه تشکیل شده اند به آن ارجاع داده می شوند. در حال حاضر شرکتی حقوقی به نام Girard Gibbs LLP دست به کار شده و مشغول جلب نظر دارندگان پیکسل ۲ و پیکسل ۲ اکس ال به مشارکت در این پرونده است.

در حالی که مشکلات نمایشگر تنها دارندگان پیکسل ۲ اکس ال را تحت تاثیر قرار داده اند، پیکسل ۲ هم از مشکلاتی نظیر شنیده شدن نویزی آزاردهنده به هنگام برقراری تماس های تلفنی رنج می برد.

گوگل، اچ تی سی و ال جی احتمالاً از همین حالا باید برای مقابله با این پرونده حقوقی آماده شوند. ناگفته نماند که Girard Gibbs LLP پیشتر هم در چنین پرونده هایی علیه تولیدکنندگان اسمارت فون تجربه داشته و ال جی را به خاطر موبایل های G4 و V10 به دادگاه برده است. این شرکت حقوقی، از موتورولا هم به خاطر سرویس های ضعیف مرتبط با گارانتی شکایت و طلب ۴ میلیون دلار کرد.

ویجیاتو

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato