امکان ارسال توییت های 280 کاراکتری برای اکثر کاربران توییتر فراهم شد

امکان ارسال توییت های 280 کاراکتری برای اکثر کاربران توییتر فراهم شد

توییتر که در چند هفته اخیر در حال تست محدودیت ۲۸۰ کاراکتری برای توییت های ارسالی از طریق پلتفرم خود بود، اعلام کرده از فرایند آزمایش رضایت داشته و اکنون برای بیشتر کاربران سراسر دنیا، محدودیت ۱۴۰ کاراکتر توییت ها را به ۲۸۰ عدد افزایش داده. همچنین کمپانی مذکور افزوده که تعداد توییت های انگلیسی زبانی که به علت محدودیت تعداد کاراکتر به مرز مجاز می رسیدند، از ۹ درصد کل توییت های ارسالی به ۱ درصد در محدودیت جدید کاهش یافته اند.

توییتر در فرایند تست نیز به نتایج جالبی دست یافته؛ مشخص شده کاربرانی که از امکان ارسال ۲۸۰ کاراکتر برخوردار بوده اند، توییت هایشان لایک، ری توییت و mention های بیشتری داشته اند و میزان رضایت این کاربران در محدودیت جدید افزایش یافته بود.

محدودیت ۲۸۰ کاراکتر، به مرور در دسترس همگان قرار می گیرد

لازم به ذکر است که برای زبان های ژاپنی، کره ای و چینی، همچنان محدودیت ۱۴۰ کاراکتری پا برجا است. اگر در حال حاضر امکان ارسال ۲۸۰ کاراکتر برای شما فعال نشده، جای نگرانی نیست، زیرا به مرور این قابلیت برای همگان فعال خواهد شد؛ البته می توانید از طریق روش های شرح داده شده در مطلب ویژه دیجیاتو هم اکنون نیز توییت های ۲۸۰ کاراکتری را ارسال کنید.

ویجیاتو

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato