شرایط پیش فروش دنا پلاس- آبان 96

شرایط پیش فروش دنا پلاس- آبان 96

به اطلاع کلیه متقاضیان محترم محصولات شرکت ایران خودرو می رساند، شرایط پیش فروش عادی دنا+ (پلاس) از روز یک شنبه ۹۶/۰۸/۲۱ اعلام می شود.
- در این بخشنامه صرفاً امکان ثبت نام برای مشتریان حقیقی فراهم می باشد و ثبت نام برای شماره مشتری دوم نمایندگی و مشتریان حقوقی مجاز نیست.
- قیمت نهایی خودرو در این شرایط، در زمان ارسال دعوتنامه تعیین خواهد شد.
- ثبت نام صرفاً به صورت اینترنتی امکان پذیر خواهد بود.
- در این بخشنامه، صلح قرارداد فقط یک بار امکانپذیر می باشد. زمان فعال سازی بخشنامه : ساعت ۱۰ صبح روز یک شنبه مورخ ۹۶/۰۸/۲۱دنا پلاس در رنگ هاى سفید، مشکى، نقره اى، خاکسترى و آبى کبود قابل سفارش است. مبلغ ودیعه ى در نظر گرفته شده ۲۴ میلیون تومان است. در موعد تحویل اسفند ۹۶ سود مشارکت ۱۷% و سود انصراف ۱۴% خواهد بود. در موعد تحویل فرودین و اردیبهشت ۹۷ سود مشارکت ۱۸% و سود انصراف ۱۵% خواهد بود.دنا پلاس از لحاظ مشخصات فنی مانند دنا است. این دو خودرو از موتور EF7 بهره می ‌برند. این موتور حجم ۱۶۴۶ سی ‌سی (۱۷۰۰ سی ‌سی اسمی)، ۴ سیلندر و ۱۶ سوپاپ دارد. حداکثر قدرت خروجی موتور دنا پلاس ۱۱۵ اسب بخار است که در ۶۰۰۰ دور در دقیقه به دست می ‌آید.

استاندارد آلایندگی دنا پلاس یورو۴ است. دنا پلاس با شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت در ۱۲/۰۳ ثانیه، تا نهایت سرعت ۱۹۰ کیلومتر بر ساعت می ‌پیماید. مصرف سوخت ترکیبی دنا پلاس ۸/۱ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر اعلام شده است.
دنا پلاس داراى امکاناتى نظیر چراغ جلو هالوژنی و LED به همراه مه شکن، چراغ ال ‌ای ‌دی دید روز یا Day Light ، چراغ ‌های جلو و عقب نئون، سنسور دنده عقب، سانروف برقی، دارای مانیتور تصویری با قابلیت پخش فایل های تصویری, تلویزیون ، رهیاب (GPS) و سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک است.

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato