قابلیت جدید اپلیکیشن Clips عملکردی مشابه تکنولوژی پرده سبز سینما دارد

قابلیت جدید اپلیکیشن Clips عملکردی مشابه تکنولوژی پرده سبز سینما دارد

بعد از کپی برداری کمپانی های مختلف از اسنپ چت، فروردین امسال کمپانی اپل هم به این حرکت دسته جمعی پیوست و برنامه ای با نام Clips [معرفی دیجیاتو] را منتشر کرد. اپلیکیشنی که شاید در نگاه اول بیشتر ترکیبی از بخش اسلایدشو سیستم عامل iOS و ویژگی های نرم افزار iMovie به حساب بیاید ولی شباهت هایش با اسنپ چت غیرقابل انکار هستند.

حالا اپل با انتشار آپدیتی تصمیم تا از پتانسیل های گران ترین آیفونش در Clips استفاده کند. با توجه به اطلاعات به دست آمده، به کمک بروزرسانی Clips شاهد حالت جدیدی به نام Selfie Scenes در این برنامه هستیم که به کاربران آیفون ۱۰ اجازه می دهد تا سلفی های ۳۶۰ درجه از خود گرفته و تغییراتی روی آن بدهد.

جدا از حالت Selfie Scenes، با آپدیت جدید Clips حالا این اپ از iCloud هم پشتیبانی می کند.

به عبارت دیگر جالب ترین نکته Selfie Scenes اینجاست که کاربر به کمک این مود جدید Clips می تواند پس زمینه ها را تغییر دهد. در واقع همانند تکنولوژی پرده های سبز دنیای سینما، Selfie Scenes می تواند پس زمینه را برداشته و آن را با نماهای دیجیتالی جایگزین کند.

بد نیست بدانید این ویژگی از سنسورهای TrueDepth آیفون ایکس استفاده می کند که وجودش در این موبایل باعث شده تا دوربین غنی ترین عکس های ممکن را بتواند از چهره کاربر به ثبت برساند. آپدیت بزرگ اپلیکیشن Clips هم اکنون در دسترس بوده و آی دیوایس هایی که دارای سیستم عامل iOS 11.1 هستند قابلیت دانلود آن را خواهند داشت.

ویجیاتو

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato