آیا سامسونگ نام موبایل های سری A را با کهکشانی های سری S یکپارچه می کند؟

آیا سامسونگ نام موبایل های سری A را با کهکشانی های سری S یکپارچه می کند؟

به تازگی خبری جالب درباره موبایل های سری A سامسونگ منتشر شده و یکی از افشاگران حوزه تکنولوژی، تصویری را در توییتر منتشر کرده که به مدل ۲۰۱۸ موبایل هایی تحت عنوان Galaxy A8 و Galaxy A8 Plus اشاره دارد؛ این در حالی است که پیش از این هیچ اسمی از این دو موبایل در خبرها برده نشده است. در حال حاضر هیچ چیز مشخص نیست، اما می توان حدس زد که دو موبایل A8 و A8 Plus در واقع به ترتیب موبایل های گلکسی A5 و گلکسی A7 هستند.

این موضوع شاید اندکی گیج کننده به نظر برسد. در حالی که صحت تصویر مورد اشاره هنوز به تایید نرسیده، منطقی خواهد بود اگر سامسونگ بخواهد نامی یکپارچه برای دیوایس های سری A و پرچمداران سری S برگزیند. ضمناً کمابیش تایید شده که مدل های ۲۰۱۷ گلکسی A5 و A7 از Infinity Display برخوردار هستند که پیشتر در گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس استفاده شده بود.

بنابراین موبایل های سری A و S که از همین حالا زبان طراحی یکسانی دارند، با تجهیز سری A به Infinity Display دیگر تفاوت چشمگیری از نظر طراحی با یکدیگر نخواهند داشت. در نتیجه، ایجاد تشابه اسمی میان A5 و A7 با سری اس ۸، حرکتی منطقی در جهت برندسازی خواهد بود و در سال ۲۰۱۹ می توان منتظر نام گذاری A9 و A9 Plus بود.

در این بین، تنها سوال باقی مانده آن است که چه بلایی بر سر Galaxy A3 خواهد آمد. اگر واقع گرایانه به موضوع نگاه کنیم، از آن جایی که در هیچ یک از خبرها نامی از مدل ۲۰۱۸ گلکسی A3 برده نشده، احتمال می رود که سامسونگ به کلی از ساخت مدل های جدید این موبایل صرف نظر کرده باشد. اما حتی اگر A3 مدل ۲۰۱۸ وجود خارجی داشته باشد، شاید تحت عنوان Galaxy A8 Mini یا نامی مشابه عرضه شود.

ویجیاتو

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato