ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

توییتر نشان تایید هویت افراد خاطی را حذف می کند

توییتر روند حذف «نشان تایید اعتبار» افرادی که قوانین این شبکه اجتماعی را زیر سوال می برند را آغاز کرده است. این خبر که ابتدا توسط حساب کاربری @TwitterSupport اعلام شد، گویا قانونی است تصویب ...

محسن وفانژاد
نوشته شده توسط محسن وفانژاد | ۲۵ آبان ۱۳۹۶ | ۰۹:۳۰

توییتر روند حذف «نشان تایید اعتبار» افرادی که قوانین این شبکه اجتماعی را زیر سوال می برند را آغاز کرده است. این خبر که ابتدا توسط حساب کاربری @TwitterSupport اعلام شد، گویا قانونی است تصویب شده از ابتدای امسال؛ زمانی که توییتر نشان Milo Yiannopoulos را حذف کرد (البته او بعدها به طور کل از دسترسی به توییتر منع شد).

این کمپانی در توییتی گفت: «تایید اعتبار مدت ها به عنوان یک تاییدیه در نظر گرفته می شد. ما به حساب های تایید شده، امتیازی ظاهری در سرویس خود دادیم که این درک را عمیق تر می کرد. ما باید این مشکل را ابتدای سال حل می کردیم اما به آن اولویتی ندادیم آنطور که شایسته بود.»

توییتر می گوید این مشکل در جولای ۲۰۱۶ و زمانی که تایید اعتبار را برای عموم مردم آزاد کردند بدتر شد: «این موضوع بدتر شد زمانی که تایید اعتبار برای عموم در نظر گرفته شد و افرادی تایید هویت شدند که به هیچ وجه مورد تایید ما نیستند.»

حالا اما قرار است توییتر روی شیوه دیگری برای تایید هویت افراد در این شبکه اجتماعی کار کند و تا آن زمان هیچ حساب کاربری دیگری نیز تیک آبی معروف را دریافت نخواهد کرد.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مطالب پیشنهادی