همه چیز درباره آیفون 13
عملکرد دوربین دوگانه وان پلاس 5T با ارائه یک آپدیت بهبود می یابد

عملکرد دوربین دوگانه وان پلاس 5T با ارائه یک آپدیت بهبود می یابد

موبایل تازه وارد وان پلاس ۵T گرچه از کیفیت بالایی برخوردار است، اما دوربین اصلی دوگانه آن کیفیتی که انتظارش می رفت را ارائه نداده. به همین دلیل کمپانی سازنده در صدد عرضه یک آپدیت نرم افزاری برای رفع مشکل مذکور است.

طبق شنیده ها این آپدیت باعث می شود که عکس ها گرفته شده در نور کم محیط علاوه بر روشنایی کافی از وضوح و شفافیت مناسب برخوردار شوند. ضمن این که قرار است به لطف این به روز رسانی تصاویر سلفی گرفته شده توسط دوربین جلویی نیز طبیعی تر از قبل باشند.

علاوه بر این ها، قرار است ویژگی «beautification mode» غیر فعال شود و در عوض کاربران امکان فعال سازی مجدد آن در صورت تمایل را از طریق یک ژست حرکتی ساده داشته باشند.

لازم به یادآوری است که وان پلاس ۵T از یک دوربین دوگانه در بدنی پشتی با دو سنسور ۲۰ و ۱۲ مگاپیکسلی بهره می برد. ویژگی برتر این دو لنز میزان گشادگی دیافراگم f/1.7 در آنهاست که روی کاغذ می بایست منجر به قدرت بالا در ثبت تصاویر در نور کم محیط شود. دوربین سلفی این موبایل نیز ۱۶ مگاپیکسلی است.

از یکی از سخنگویان کمپانی OnePlus در خصوص عدم تعبیه لرزشگیر اپتیکال برای دوربین اصلی پرچمدار جدید سوال شد که او در پاسخ اعلام داشت دلیل اصلی این مسئله افزایش ابعاد فیزیکی ماژول دوربین و برهم خوردن زیبایی بدنه در نمای پشتی موبایل بوده است.

هنوز تاریخ دقیق عرضه آپدیت نرم افزاری برای موبایل وان پلاس ۵T اعلام نشده، اما به طور حتم برای دریافت آن چندان منتظر نخواهید ماند.

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato