احتمال ارائه مدلی ارزان قیمت از آیپد

اپل در نخستین روز سال جاری از آیپد 9.7 اینچی ارزان قیمت خود رونمایی کرد و حالا خبرهایی ازاحتمال ارائه مدلی با قیمت کمتر به گوش می رسد.

بر اساس گزارش نشریه تایوانی «Digitimes»، کمپانی ساکن کوپرتینو ممکن است در سه ماهه اول سال آینده از یک آیپد 9.7 اینچی با قیمت حدود 259 دلار رونمایی کند.

اگر این گزارش رنگ واقعیت به خود بگیرد، شاهد ارائه محصولی خواهیم بود که قیمت پایه آن 70 دلار از ارزانترین مدل فعلی آیپد کمتر است.

اگرچه این خبر به صورت رسمی تائید نشده و باید با دیده تردید به آن نگریست اما مطمئنا قیمت کمتر به معنای جلب موج عظیمی از خریداران با بودجه محدود است.همانطور که می دانید معرفی اسمارت فون های با نمایشگر بزرگ در سال های اخیر، عرصه رقابت را بر تبلت ها تنگ کرده و ابر سیاه کسادی بر این بازار سایه افکنده است.

با این حال تبلت های اپل نسبت به شرکت های دیگر از استقبال بیشتری برخودار هستند، برای مثال گزارش مالی کمپانی کوپرتینویی در ماه گذشته حاکی از رشد دو برابری فروش آیپد در ماه های قبل بوده است.

این نشریه تایوانی همچنین پیش بینی کرده که عرضه آیپد مذکور به تشدید رقابت بین اپل و کمپانی های رقیب از قبیل سامسونگ، آمازون، هواوی و لنوو منجر خواهد شد.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟