قسمت جدید Tomb Raider به صورت رسمی تایید شد

قسمت جدید Tomb Raider به صورت رسمی تایید شد

اسکوئر انیکس سرانجام عرضه نسخه بعدی از سری محبوب توم ریدر را به صورت رسمی تایید کرد. البته هنوز اطلاعات مشخصی از بازی، پلتفرم های مقصد و تاریخ عرضه آن منتشر نشده است.

ناشر بازی طی بیانیه ای این چنین گفت: «خدمت به طرفداران هدف اصلی تیم ما بوده و به همین دلیل می‌خواهیم بدانید که زمان زیادی تا معرفی رسمی بازی و اعلام تاریخ انتشار آن نمانده است. کار ما با رویداد مهمی در سال ۲۰۱۸ آغاز شده و ما نیز همانند شما برای شروع ماجراجویی جدید لارا کرافت مشتاق هستیم.»

عرضه سومین نسخه از سری ریبوت مجموعه توم ریدر پیش از این بارها توسط رسانه ها تایید شده بود. در گیمزکام ۲۰۱۵ مدیر ارشد اسکوئر انیکس ساخت قسمت سوم از این سری را دور از انتظار ندانست و بعد از این قضیه نیز اطلاعاتی از نسخه جدید این سری با نام Shadow of the Tomb Raider به بیرون درز کرد.

هنوز مشخص نیست که چه استودیویی وظیفه ساخت قسمت جدید سری توم ریدر را بر عهده خواهد گرفت. در سال ۲۰۱۶ استودیو Crystal Dynamics که وظیفه ساخت دو قسمت پیشین از سری ریبوت این مجموعه را نیز به عهده داشته، این میلام، یکی از اعضای ارشد استودیو  Visceral Gamesر ا برای کارگردانی این مجموعه  استخدام کرد.

به نظر می رسید که او قصد کار روی قسمت جدید از این سری را داشته  اما مدتی پیش این میلام خبر استعفا و خروج خود از این استودیو را منتشر کرد.

لازم به ذکر است که اسکوئر انیکس هم اکنون یک ای پی جدید و یک پروژه اونجرز را نیز در دست توسعه دارد. بنابر اطلاعاتی که از سایت کورتاکو منتشر شده است، به نظر می رسد که وظیفه ساخت قسمت جدید توم ریدر به استودیو سازنده عنواینی مانند Thief و Deus Ex: Mankind Divided یعنی Eidos Montreal خواهد رسید.

نظرات ۱۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato