برای اتمام God of War به 25 الی 35 ساعت زمان نیاز دارید

برای اتمام God of War به 25 الی 35 ساعت زمان نیاز دارید

با وجود آن که رویداد پلی استیشن آن طور که باید و شاید هواداران کنسول نسل هشتمی سونی را راضی نکرد، اما نمی توان از چندین خبر خوبی که طی این مراسم اعلام شد، چشم پوشی کرد.

در طول این رویداد، سازندگان یکی از موردانتظار ترین انحصاری های سال آینده پلی استیشن ۴ یعنی God of War روی صحنه آمدند و جزییات جدیدی را در رابطه با این بازی به خبرنگاران و حاضرین در سالن گفتند.

طبق گفته های کوری بارلوگ، کارگردان این سری، خریداران این بازی به ۲۵ الی ۳۵ ساعت زمان برای اتمام کامل جدیدترین نسخه از God of War، نیاز خواهند داشت. او همچنین به این نکته اشاره کرد که این بازی در مراحل پایانی ساخت خود قرار داشته و بدون هیچ مشکل خاصی در سال آینده میلادی منتشر خواهد شد.

پیش از این صفحه این بازی در فروشگاه پلی استیشن تاریخ ۲۸ ماه مارچ میلادی را برای انتشار آن نشان می داد اما این تاریخ پس از مدت کوتاه به مدت زمانی نامعلوم تغییر کرد.

God of War به عنوان یکی از بازی های اصلی پلی استیشن ۴ در سال آینده میلادی به صورت انحصاری برای این کنسول عرضه خواهد شد. به نظر می رسد که مدت زمان این بازی که تماماً به صورت تک نفره دنبال می شود، گواه خوبی بر این نکته است که بازی های تک نفره هنوز مخاطبین مختص به خود را داشته و نزد طرفداران بازی های ویدیویی، محبوب هستند.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato