سرنوشتی دردناک؛ صحنه آهسته اسقاط BMW به وسیله گوی آهنی

سرنوشتی دردناک؛ صحنه آهسته اسقاط BMW به وسیله گوی آهنی

در سایر کشورهای دنیا نیز درست شبیه کشور ما بسیاری از خودروها برای جلوگیری از آلودگی هوا و به خطر انداختن جان انسان ها از رده خارج شده و اسقاط می شوند.

معمولا دیدن صحنه تخریب ماشین ها دلخراش است و دیدن از بین رفتن آنها دل ماشین دوستان را به درد می آورد اما وقتی برای این تخریب از یک گوی آهنی ۴ تنی و تکنیک تصویر برداری صحنه آهسته استفاده می شود قضیه کمی جالب شده و می تواند توجه بسیاری از علاقه مندان صنعت خودروسازی به خود جلب کند.

اسلو مو گایز (The Slow Mo Guys) یک تیم فعال در یوتیوب است که صحنه های هیجان انگیز زیر را پیاده سازی و اجرا کرده اند.

دست اندرکاران این تیم یک توپ آهنی را به خودروها کوبانده و از صحنه های این اتفاق به صورت آهسته فیلم برداری کرده اند.

در ادامه با ما همراه باشید تا ضمن مشاهده ویدئو صحنه های از آن را بررسی کنیم:

در ابتدا ما یک هوندا المنت را مشاهه می کنیم که چندین و چندبار از کناره ها مورد هجوم گوی آهنی سخت و سرد قرار میگیرد.

هرچند که این کراس اوور کامپکت از بدنه نسبتا سختی برخوردار است اما برخوردهای پیوسته گوی آهنی آسیب های جبران ناپذیری به آن وارد می کند. احتمالا شما هوندا المنت را به دلیل کمپین های تبلیغاتی فوق جذاب آن می شناسید.

خودروی بعدی یک بی ام و سری ۳ ای۴۶ است. عرضه این خودرو به بازار تا سال ۲۰۰۶ صورت گرفته و در حال حاضر علاقه مندان آن می توانند تنها به نسخه های دست دوم دسترسی داشته باشند.

این خودرو سرنوشتی مشابه با هوندا المنت داشته و گوی آهنی از بالا روی داشبورد و کاپوت خودرو انداخته شده است. همان طور که مشاهده می کنید تقریبا قسمت جلویی این بی ام و با برخورد گوی آهنی کاملا صاف می شود.

هرچند که این صحنه ها برای دوست داران خودرو، بی رحمانه و دردآور است اما مثل ویدیو هایی که از تصادفات پیست نوربرگ رینگ در یوتیوب موجود است نمی توان از دیدنشان صرف نظر کرد.

از شما دعوت میکنیم تا سرنوشت مابقی خودروها را خودتان به صورت آهسته نظاره گر باشید.

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato