تداخل سیستم تشخیص موزیک پیکسل 2 با یک بازی محبوب

در ماه های اخیر برخی کاربران گوگل پیکسل ۲ و اکس ال ۲ با انواع و اقسام مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری شناخته شده دست و پنجه نرم کرده اند و حالا نوبت به تداخل سیستم شناسایی موزیک و یک بازی رسیده است.

یکی از ویژگی های پیکسل ۲ قابلیت شناسایی موزیک «Now Playing» است که بدون نیاز به اینترنت و با بهره گیری از کتابخانه ای متشکل از ۱۰ هزار موزیک مختلف خدمات خود را ارائه می کند، با این حال به نظر می رسد که این قابلیت با بازی محبوب «Words With Friends 2» مشکل دارد.Words With Friends 2بر اساس گزارش کاربران پیکسل ۲ باز کردن این بازی باعث توقف Now Playing شده و برای راه اندازی مجدد آن باید موبایل را ریبوت کرده یا به صورت کلی Words With Friends 2 را حذف کرد.

خوشبختانه این مساله به وخامت سوختن پیکسل های نمایشگر، ضبط صداهای عجیب حین فیلمبرداری یا فقدان سیستم عامل نیست و تنها آن دسته از کاربران موبایل های پیکسل ۲ را تحت تاثیر قرار داده که به استفاده همزمان از این سیستم و بازی علاقه دارند.

البته موبایل های پیکسل ۲ و اکس ال ۲ از پشتیبانی دو ساله گوگل برخوردار هستند و بسیاری از مشکلات آنها از طریق ارائه بروزرسانی های نرم افزاری مرتفع شده است.

با این حال این خدمات تنها در کشورهایی ارائه می شود که گوگل در آنجا حضور رسمی دارد، از اینرو اگر کاربر ایرانی چند میلیون تومان را برای خرید این اسمارت فون ها هزینه کرده و با مشکلات مذکور مواجه شود، از مزایای پشتیبانی کمپانی سازنده محروم خواهد بود.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟