پرفروش ترین محصولات حوزه تکنولوژی در سال 2017 معرفی شدند

پرفروش ترین محصولات حوزه تکنولوژی در سال 2017 معرفی شدند

با پایان یافتن سال ۲۰۱۷ موسسه های تحقیقاتی آمارهای مرتبط به زمینه های مختلف از ورزش گرفته تا صنعت و تجارت را اعلام می کنند و حالا موسسه GBH Insights آمار مربوط به پرفروش ترین محصولات حوزه تکنولوژی این سال را اعلام کرده است.

برآوردهای این موسسه نشان می دهد آیفون با فروش ۲۲۳ میلیونی خود در جایگاه نخست پرفروش ترین محصولات فناوری سال ۲۰۱۷ ایستاده است.

علاوه بر این با نگاهی به آمار ارائه شده متوجه می شویم که فروش آیفون از مجموع محصولات دوم تا پنجم نیز بیشتر بوده است.پرفروش ترین محصولاتدر جایگاه دوم سامسونگ گلکسی S8 و نوت ۸ با فروش ۳۳ میلیونی قرار گرفته اند و اسپیکر هوشمند Echo Dot آمازون با جلب ۲۴ میلیون مشتری در سال جاری به جایگاه سوم دست یافته است.پرفروش ترین محصولات فناوریفروش ۲۰ میلیون ساعت هوشمند رده چهارم را نیز به کمپانی کوپرتینویی اختصاص داده و در نهایت کنسول هیبرید نینتندو سوییچ با فروش ۱۵ میلیونی رتبه پنجم را به خود اختصاص داده است.

آیفون سال گذشته نیز با فروش ۲۱۱ میلیونی در رده اول پرفروش ترین محصولات فناوری قرار گرفته بود و امسال علاوه بر دفاع از این عنوان به آمار بهتری نیز دست پیدا کرده است.

«دنیل ایوس»، تحلیگر موسسه GBH Insights معتقد است کاربران مشتاق آیفون در سال ۲۰۱۸ نیز موبایل های خود را با مدل های جدید به روز  می کنند و این مساله باز هم آیفون را در صدر این لیست قرار خواهد داد. علاوه بر این عرضه نسخه جدیدی از آیفون SE با نمایشگر ۴ اینچی و قیمت مناسب تر به این مساله کمک خواهد کرد.

از طرف دیگر «پاتریک مورهد»، تحلیلگر موسسه «Moorhead Insights» پیش بینی می کند که اپل قیمت اسمارت فون های خود به جز آیفون ۱۰ را کاهش دهد و این مساله در جلب مشتریان بیشتر تاثیر زیادی خواهد داشت.

کاهش قیمت محصولات در مناسب های مختلف نیز یکی از راه های جلب خریداران بیشتر است و آمازون با ارائه تخفیف های ۳۰ دلاری به دنبال فروش هرچه بیشتر اسپیکرهای هوشمند Echo Dot در تعطیلات پایان سال است.

نظرات ۱۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato