مسابقات اعزامی تورنومنت WESG به پایان رسید: Vanguards و Leopard نمایندگان کشور

مسابقات اعزامی تورنومنت WESG به پایان رسید: Vanguards و Leopard نمایندگان کشور

مسابقات اعزامی تورنومنت WESG به پایان رسید: Vanguards و Leopard نمایندگان کشور

مسابقات مرحله اعزامی برای تورنومنت WESG از هفته پیش در قم و در مجموعه ورزشی شمشاد آغاز شد و طی این هفته بیش از ۱۰۰۰ ورزشکار و حدود ۱۸۰ تیم از سراسر کشور برای شرکت در مسابقات حاضر شدند. مسابقات در ۴ رشته دوتا ۲، هارت استون (Hearthstone)، کانتر و استارکرفت ۲ برگزار شد.

مسابقات از صبح پنجشنبه با رشته کانتر و کمی با تاخیر شروع شد و تا شب به طول انجامید. در فینال مسابقات تیم Leopard به مصاف تیم GEx رفت و پس از ۳ مسابقه تماشایی توانست این تیم را مغلوب کند و پیروز مسابقات شود. بازی در مپ های Cobblestone ،Nuke و Mirage برگزار شد و تیم GEx موفق شد گیم اول را با یک کام بک استثنایی و در اورتایم (معادل وقت اضافه در بازی کانتر) از آن خود کند. اما در گیم دوم تیم لئوپارد با روحیه به مبارزه ادامه داد و توانست تیم GEx را با اختلاف بسیار کم شکست دهد و در ادامه طی گیم سوم در مپ Mirage نیز به تیم GEx چیره شد.

مسابقات رشته دوتا ۲ در روز جمعه شروع شد و در این مسابقات نیز تیم Vanguards توانست در فینال مسابقات تیم Se7enGaming را شکست دهد و به مقام قهرمانی برسد.

در ادامه مسابقات رشته های هارت استون و استارکرفت نیز پیگیری شد و در نهایت آقایان وحید کیمیاگر و اشکان فرحزاد مقام اول هر کدام از این رشته ها را کسب کردند.

در حال حاضر قهرمانان این مسابقات در تمامی رشته ها مشغول تمرین و  جهت شرکت در مرحله مقدماتی مسابقات هستند که در شهر جیاوژو در چین برگزار می شود.

با آرزوی موفقیت برای ورزشکاران کشورمان.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل