آیفون 6.5 اینچی با نمایشگر OLED احتمالاً امسال عرضه شود

به نظر می رسد که همکاری ال جی دیسپلی و اپل تازه شروع شده و بنابر گزارش های رسیده از سوی منابع کره ای، اپل مشغول برنامه ریزی برای گسترش تأمین کنندگان پنل های OLED خود برای آیفون های بعدی است. منابع خبرگزاری Investor کره جنوبی می گویند قرارداد همکاری ال جی دیسپلی و ساکنین کوپرتینو به امضا نزدیک شده و انتظار می رود طی نیمه دوم سال 2018، پنل های نمایشگر کره ای ها به دست اپل برسد.

بنابر آخرین اطلاعات، ال جی دیسپلی به تولید حدود 15 الی 16 میلیون پنل در سال 2018 خواهد پرداخت. اگر این ارقام صحت داشته باشند، سامسونگ دیسپلی کماکان تامین کننده اصلی پنل های OLED آیفون های آتی خواهد بود؛ زیرا اپل معمولاً بیش از 200 میلیون دستگاه در سال به فروش می رساند.

بنابر آخرین اطلاعات، ال جی دیسپلی به تولید حدود 15 الی 16 میلیون پنل در سال 2018 خواهد پرداخت

در گزارش ها اشاره ای به ابعاد احتمالی نمایشگر آیفون های بعدی نیز شده است. ظاهراً سامسونگ دیسپلی به تولید نمایشگرهای 5.8 یا 6 اینچی خواهد پرداخت و ال جی دیسپلی روی تولید پنل های 6.5 اینچی متمرکز است. با توجه به تمام این ها، باید منتظر دو مدل باشیم: یک مدل که از نظر ابعاد به آیفون X فعلی شبیه است و مدلی دیگر که بسیار بزرگ خواهد بود؛ برای مقایسه، گلکسی نوت 8 سامسونگ نمایشگری 6.3 اینچی دارد.

عرضه آیفون های 2018 در دو مدل، از مدت ها پیش توسط مینگ-چی کو، تحلیلگر KGI پیش بینی شده بود اما کماکان باید با عینک تردید به این اطلاعات نگاه کرد تا خبرهای موثق تر از راه برسند.

Mobit

ویجیاتو

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟