همه چیز درباره آیفون 13
احتمالا اشتراک گذاری استوری های اینستاگرام در واتس اپ به زودی ممکن می شود

احتمالا اشتراک گذاری استوری های اینستاگرام در واتس اپ به زودی ممکن می شود

استوری های اینستاگرام با وجود اینکه یک کپی از قابلیت های اسنپ چت هستند ولی خیلی زود به موفقیت رسیدند. با توجه به آخرین گزارشات، روزانه ۳۰۰ میلیون نفر از این قسمت اینستاگرام استفاده می کنند و به نظر می رسد که شرکت تحت مالک این سرویس یعنی فیسبوک برنامه های بیشتری برای استوری ها دارد.

بخش استوری اپلیکیشن اسنپ چت روزانه ۱۷۴ میلیون کاربر دارد

با توجه به به بیانیه رسمی دریافت شده از سوی وب سایت TechCrunch، فیسبوک در حال تست قابلیتی است تا کاربران بتوانند استوری ها را میان اینستاگرام و واتس اپ به اشتراک بگذارند. با این ویژگی کاربران می توانند استوری های اینستاگرام را به صورت مستقیم به استاتوس های واتس اپ بفرستند.

استوری هایی که به اشتراک گذاشته می شوند هم با همان روش های رمزنگاری واتس اپ ایمن شده و بعد از ۲۴ ساعت نیز ناپدید می گردند. البته این تست فعلا به صورت محدود در کشور برزیل آغاز شده است و چون در مرحله آزمایش به سر می برد، احتمال دارد لغو شود.

اما چون قبلا ویژگی مشابهی برای فیسبوک و اینستاگرام معرفی شده بود، بنابراین بعید است که اشتراک گذاری استوری های بین واتس اپ و اینستاگرام به مرحله نهایی نرسد. اگر این ویژگی به صورت رسمی معرفی شود، کاربران می توانند استوری های خود را در سه سرویس فیسبوک، اینستاگرام و واتس اپ به اشتراک بگذارند.

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato