ایسوس از یک روتر مجهز به الکسا با ظاهری جالب رونمایی کرد

ایسوس اخیرا رویکرد جالبی را در زمینه طراحی محصولات در پیش گرفته که در جدیدترین روترهای این کمپانی در ۲۰۱۸ CES نیز به چشم می خورد.

یکی از این روترها که «Lyra Trio» نام دارد از ظاهری هرمی برخودار است و از طریق فناوری ۳X3 MIMO دوبانده، اتصالی بهینه و سریع را فراهم می کند.Lyra Trioایسوس مدعی شده که تعبیه متمایز آنتن در Lyra Trio امواج وای فای را به صورتی بهینه تر منتشر می کند. این کمپانی جزئیات بیشتری را در این رابطه اعلام نکرده اما ممکن است با نوعی اکستندر مواجه باشیم.

محصول دیگر ایسوس که Lyra Voice نام دارد ترکیبی از یک اسپیکر هوشمند و روتری سه بانده است که از  استاندارد ۸۰۲.۱۱ac و الکسا پشتیبانی می کند. Lyra Voiceطراحی مستطیلی این گجت تفاوت آشکاری با Trio داشته و اسپیکر و میکروفون تعبیه شده در آن امکان تعامل با دستیار هوشمند آمازون را فراهم می کند.

هردو روتر فوق را می توان از طریق اپلیکیشن Lyra پیکربندی کرد. این اپلیکیشن امکان نظارت بر اطلاعات شبکه را فراهم کرده و در صورتی که مشکل غیرمنتظره ای رخ دهد به کاربر اطلاع می دهد.

این کمپانی علاوه بر محصولات مذکور از نخستین روتر با قابلیت پشتیبانی از استاندارد ۸۰۲.۱۱ax نیز رونمایی کرده که از انتقال داده ها با سرعت ۶ هزار مگابیت بر ثانیه پشتیبانی می کند.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟