چری تیگو 5 فیس لیفت تمام استاندارد های صنعت خودرو کشور را رعایت می کند

چری تیگو 5 فیس لیفت تمام استاندارد های صنعت خودرو کشور را رعایت می کند

در پی مصاحبه جناب اقای سید جمال هادیان ، سخنگوی سازمان ملی استاندارد ایران در خصوص توقف تولید ۲۵ خودروی اعلامی ، توضیحات تکمیلی ابراز نمودند.
همچنین در مورد خودروی چری تیگو۵ نیز اینگونه بیان گردید که مدل T2X خودروی TIGGO5 الزامات استاندارد را رعایت نکرده و با توقف خط تولید مواجه شده است، اما دو مدل دیگر TIGGO5 الزامات را رعایت و مجوز مربوطه را جهت تولید اخذ کردند.تیگو ۵ جدید بر طبق اعلام شرکت مدیران خودرو از سال ۹۵ وارد بازار شده و کلیه مجوزهای استاندارد را نیز اخذ نموده و به لحاظ ارزیابی سازمان استاندارد کشور که اخیرا اعلام شده دارای ۳ ستاره و رده بالای کیفی است.
پیشرانه‌ ی تنفس طبیعی ۲ لیتری به حجم دقیق ۱۹۷۱ سی‌سی برای تیگو ۵ در نظر گرفته شده است که در دور موتور ۵۷۰۰ دور در دقیقه حداکثر توان ۱۳۶ اسب بخار تولید می‌کند و ۱۸۲ نیوتن‌متر گشتاور هم در دور موتور ۴۵۰۰ دور در دقیقه به همراه دارد. جعبه‌دنده‌ ی این خودرو در مدل پایه، ۵ سرعته دستی و در نسخه بالاتر به نمونه‌ ی CVT مجهز است که با این دو نوع گیربکس به ترتیب ۸.۵ و ۹ لیتر بنزین در ۱۰۰ کیلومتر مصرف می‌کند.شایان ذکر است مدل توقیفی مدل اولیه تیگو ۵ است. که با ورود تیگو ۵ جدید از زمستان سال ۹۵ تولید آن متوقف گردیده است.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato