ربات حضور از راه دور BeamPro 2 معرفی شد

ربات حضور از راه دور BeamPro 2 معرفی شد

شرکت Suitable Technologies، سازنده ربات های Beam از دستگاه جدید خود با نام BeamPro 2 رونمایی کرد که قوی ترین محصول شرکت تاکنون است. همانند دیگر ربات های حضور از راه دور، BeamPro 2 هم یک اسکایپ متحرک است. این دستگاه به کارمندان اجازه می دهد تا در محل کار خودشان به صورت غیر حضوری حاضر باشند و بسیاری کاربردهای متنوع برای افراد دیگر.

Pro 2 یک سری اصلاحات و پیشرفت هایی نسبت به ورژن ابتدایی داشته از جمله نمایشگر لمسی ۲۴ اینچی و دو دوربین اچ دی ۱۲ مگاپیکسلی فوق عریض با زوم دیجیتال ۱۲x. همچنین این ربات دارای سنسور تشخیص عمق سه بعدی است و سنسور نور محیطی هم دارد. سه اسپیکر موجود روی بدنه آن نیز به گفته Suitable Technologies بسیار شبیه به واقعیت صدا را منتقل می کنند.

جالب اینکه این ربات جدید سنسور تشخیص موانع هم دارد. این یعنی Pro 2 با ۶ چرخی که برای آن در نظر گرفته شده قابلیت مانور و چابکی بیشتری دارد. به گفته سازندگان، چنین سنسوری می تواند BeamPro 2 را برای مراکز شلوغ تر مثل بیمارستان ها و یا کارخانه ها کاربردی تر کند.

ربات BeamPro قیمتی معادل ۱۳۹۵۰ دلار داشت و سالانه هم باید ۴۰۰ دلار بابت اشتراک پرداخت می شد ولی هنوز قیمت و مشخصات BeamPro 2 اعلام نشده. این دستگاه تابستان سال ۲۰۱۸ به بازار عرضه خواهد شد.

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato