کاسیو از ساعتی با پنل خورشیدی و پشتیبانی از GPS رونمایی کرد

کاسیو از ساعتی با پنل خورشیدی و پشتیبانی از GPS رونمایی کرد

کمپانی کاسیو امروز از عضو جدید خانواده ساعت های G-Shock رونمایی کرد که از شارژ بی سیم و GPS پشتیبانی می کند.

این ساعت که GPR B-1000 نام دارد به سری Rangeman تعلق داشته و با یک بار شارژ تا ۳۳ ساعت اطلاعات مرتبط به GPS را نشان می دهد.

علاوه بر این اگر برای مدتی بیش از این به برق دسترسی نداشته باشید می توانید از پنل خورشیدی روی صفحه ساعت برای شارژ آن استفاده کنید.

با ۴ ساعت قرار دادن این پنل در برابر نور خورشید، یک ساعت به مدت روشن ماندن عملکردهای هوشمند GPR B-1000 اضافه می شود. GPR B-1000از آنجایی که پنل پشتی این گجت از سرامیکی با ضخامت ۲ میلی متر ساخته شده از قابلیت شارژ بی سیم پشتیبانی می کند و با چهار ساعت قرار دادن آن روی پد مخصوص کاملا شارژ خواهد شد.

به نظر می رسد که کاسیو این ساعت را برای افراد ماجراجو و علاقمندان به گردش در طبیعت طراحی کرده چرا که GPR B-1000 در دمای منفی ۲۰ درجه سلسیوس و عمق ۲۰۰ متری نیز تسلیم نمی شود.

از دیگر مشخصات این ساعت می توان به بند فیبر کربن و شیشه ای از جنس یاقوت کبود اشاره کرد. GPR B-1000 از دو ماه دیگر و با قیمتی ۸۰۰ دلاری در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت.

این کمپانی در عین حال نسخه ای محدود از سری ساعت هوشمند Pro Trek Smart را با بندی چند لایه و کاملا پرداخت شده معرفی کرده که تنها ۱۵۰۰عدد از آن تولید می شود.

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato