قیمت و شرایط فروش تندر 90، ساندرو و تندر 90 پلاس- دی 96

قیمت و شرایط فروش تندر 90، ساندرو و تندر 90 پلاس- دی 96

محصولات خانواده تندر ۹۰ و ساندرو این روزها به دلیل کیفیت بالا از محبوبیت زیادی در بازار خودرو برخوردارند و به تازگی ایران خودرو و پارس خودرو شرایط فروش این خانواده را اعلام کرده اند.

شرایط ویژه فروش نقدی و پیش‌فروش محصولات تندر۹۰ ایران خودرو از روز چهارشنبه ۹۶/۱۰/۲۰ لغایت ۹۶/۱۰/۳۰ یا تا زمان تکمیل ظرفیت تنظیم شده است.تندر 90تندر ۹۰ از موتور ۱۶۰۰ سی سی با توان ۱۰۵ اسب بخار بهره می برد که این میزان قدرت در این کلاس از خودروها قابل توجه است. این موتور دارای ۱۶ سوپاپ بوده و از سیستم سوخت رسانی انژکتوری الکترونیکی سود می برد. این خودرو دارای ۵ دنده در مدل دستی و ۴ دنده در مدل اتوماتیک است.تندر 90- در این بخشنامه، امکان صلح تا دو مرتبه فراهم است.

زمان فعال سازی این بخشنامه ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۱۰/۲۰ است. سود مشارکت در این طرح فروش ۱۸ درصد و سود انصراف ۱۵ درصد در نظر گرفته شده است و تاریخ تحویل سری تندر ۹۰ پلاس با رنگ سفید پرشین از خرداد تا مرداد ۹۷ خواهد بود.

شرایط فروش دیگر ایران خودرو شامل تندر ۹۰ دستی با گیربکس جدید JHQ می شود که در رنگ های سفید، نقره ای، مشکی و ذغالی متالیک با تحویل فوری ۳۰ روزه و قیمت مصوب ۳۹ میلیون و ۹۶۸ هزار تومان از سوی ایران خودرو اعلام شده است.

شرایط فروش فوری نقدی خودروهای تندر ۹۰ پارس خودرو و پارس تندر با مدل ۹۶ به تعداد محدود صرفا اینترنتی به شرح ذیل اعلام شده است.تندر 90 پارس خودرو فیس لیفتپارس تندر نمونه ایرانی خودرو تندر که پس از نظرسنجی های داخلی با تغییر در شکل ظاهری به بازار عرضه شد. این خودرو در بررسی های کیفی خود توانسته از مدل فرانسوی تندر پیشی گرفته و طرفداران خاص خود را در کشور گرد آورد.

تندر پارس در عملکرد موتوری خود همچون تندر ۹۰ از قابلیت های متعددی برخوردار است و مصرف سوخت پائین آن یکی از نقاط برجسته آن محسوب می شود.

فوری نقدی خودروهای تندر۹۰ و پارس تندر با مدل ۹۶:شرایط پیش فروش ساندرو با گیربکس معمولی و اتوماتیک:

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato