حمید فرهنگ مدیرعامل همراه اول شد

حمید فرهنگ مدیرعامل همراه اول شد

مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) امروز تغییر کرد و «حمید فرهنگ» جایگزین «وحید صدوقی» شد.

همراه اول با تایید این خبر گزارش می‌دهد که امروز اولین جلسه هیات مدیره این اپراتور با دو تن از اعضای قدیمی یعنی «علی بقایی» و «اسدالله دهناد» در کنار اعضای جدید به نام‌های «مهدی اخوان بهابادی» (رئیس سابق شورایعالی فضای مجازی و دبیر سابق شورایعالی فضای مجازی در دو دوره ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد)، «بابک تراکمه» و «مهدی غیناقی» برگزار شده است و در این جلسه، حمید فرهنگ به عنوان مدیرعامل جدید همراه اول انتخاب شد.

وحید صدوقی از ابتدای سال ۱۳۸۵ مدیرعامل همراه اول شد و حدود ۱۲ سال در این سمت حضور داشت. از دستاوردهای او می‌توان به نوسازی زیرساخت شبکه همراه اول در چند سال اخیر و همچنین عملکرد این اپراتور در زمینه ترابردپذیری اشاره کرد.

حمید فرهنگ، مدیرعامل جدید همراه اول نیز سوابق کاری مختلفی داشته اما بیشتر با عنوان مدیرعامل سابق رایتل شناخته می‌شود. فرهنگ در بازه‌ای کمتر از دو سال، از سال ۹۰ تا ۹۲ مدیرعامل اپراتور سوم کشور بوده است. پس از برکناری فرهنگ از این سمت، شایعاتی پیرامون این برکناری از سوی جناح‌هایی خاص مطرح شد که وی آنها را غیرواقعی توصیف و رد کرده بود.

پس از خروج فرهنگ از رایتل، وی به عنوان مدیرعامل شرکت «بهار ارتباط گستر» به کار خود ادامه داد؛ شرکتی که پیام‌رسانی به نام «ساینا» را عرضه کرده است.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato