کمپانی HMD خبر از معرفی محصولی «شگفت انگیز» در کنگره جهانی موبایل 2018 می دهد

کمپانی HMD خبر از معرفی محصولی «شگفت انگیز» در کنگره جهانی موبایل 2018 می دهد

به نظر می رسد کمپانی فنلاندی HMD Global برنامه های «شگفت انگیزی» برای کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۸ دارد. جوهو سارویکاس، مدیر ارشد محصولات این کمپانی که فعلاً به تولید اسمارت فون های اندرویدی می پردازید، اخیراً حساب کاربری خود در توییتر را به دست گرفته و به مخاطبانش گفته که سخت مشغول فراهم سازی مقدمات برای رویداد کنگره جهانی موبایل است:

به خاطر سکوت رادیویی ام عذر می خواهم. سخت مشغول برنامه ریزی برای کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۸ هستم. لطفا انتظار داشته باشید که شگفت انگیز باشد.

در حال حاضر انتظار داریم شاهد موبایل های تازه ای تحت برند نوکیا در کنگره جهانی موبایل امسال باشیم که از جمله آنها می توان به نوکیا ۴، ورژن ۲۰۱۸ نوکیا ۶، نوکیا ۷ و مدل ۴G فیچر فون نوکیا ۳۳۱۰ اشاره کرد. علاوه بر این، شایعاتی درباره دو اسمارت فون کلاس پرچمدار نوکیا ۸ و نوکیا ۹ نیز به گوش می رسد.

طی کنگره جهانی موبایل سال گذشته، HMD از مجموعه موبایل هایی اقتصادی نظیر نوکیا ۳، ۵ و ۶ رونمایی کرد و شاهد مدل ۲G و بازطراحی شده ۳۳۱۰ نیز بودیم. با این حال، به نظر می رسد که HMD برنامه های متفاوتی برای رویداد امسال دارد و با توجه به اعلامیه سارویکاس، انتظار برای معرفی چند موبایل پرچمدار یا حداقل میان رده، به اوج خود رسیده است.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato