نینتندو «ماریو کارت» را به دنیای موبایل می آورد

نینتندو «ماریو کارت» را به دنیای موبایل می آورد

نینتندو به تازگی از فرنچایز بعدی خود که راهش را به حوزه موبایل های هوشمند باز خواهد کرد رونمایی به عمل آورده و این فرنچایز چیزی نیست جز سری «ماریو کارت». به گفته نینتندو طی سال مالی آتی (یعنی بین آوریل سال تقویمی ۲۰۱۸ الی مارس ۲۰۱۹) باید منتظر اپلیکیشنی به نام Mario Kart Tour برای اسمارت فون ها باشیم.

هنوز اطلاعات خاصی درباره ماریو کارت تور منتشر نشده و صرفاً می دانیم نینتندو چنین عنوانی را در دستور کار دارد؛ با این حال ماریو کارت یکی از بزرگ ترین فرنچایزهای نینتندو به حساب می آید و انتظار می رود به موفقیتی قابل توجه روی دیوایس های هوشمند برسد.

روز گذشته نینتندو اعلام کرد کنسول سوییچ تا به این لحظه فروشی ۱۴.۸۶ میلیون واحدی داشته و تقریباً نیمی از خریداران کنسول هیبریدی مورد اشاره، بازی «Mario Kart 8 Deluxe» را هم خریداری کرده اند؛ پورتی مستقیم از یکی از انحصاری های Wii U که علی رغم ناکامی این کنسول، هشت میلیون کپی فروخته بود.

چندان دور از ذهن نخواهد بود که بگوییم که نینتندو عناوین بیشتری برای موبایل در دست توسعه دارد. کمپانی ساکن کیوتو قرار بود تا پایان سال ۲۰۱۷، پنج بازی برای موبایل های هوشمند عرضه کند اما تا به این لحظه، تنها شاهد انتشار سوپر ماریو ران، فایر امبلم هیروز، انیمال کراسینگ و اپلیکیشن اجتماعی نه چندان موفق Miitomo بوده ایم. گفتنی است که وال استریت ژورنال طی سال گذشته در گزارشی از ساخت نسخه موبایل Legend of Zelda نیز خبر داد.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato