وقتی واحد موبایل ال جی موفقیت را در رنگ «آبی مراکشی» جستجو می کند

وقتی واحد موبایل ال جی موفقیت را در رنگ «آبی مراکشی» جستجو می کند

وقتی واحد موبایل ال جی موفقیت را در رنگ «آبی مراکشی» جستجو می کند

تلفن های همراه جی ۶ و کیو ۶ ال جی قرار است یک بروز رسانی عجیب و غریب را دریافت نمایند.

ال جی چندی پیش اعلام کرد که این دو موبایل را به زودی با رنگ های تازه ای نظیر «آبی مراکشی»، «بنفش اسطوخدوسی» و «صورتی تمشکی» به بازار عرضه می کند که البته رنگ آخر صرفا به جی ۶ اختصاص دارد.

این موبایل ها قرار است که در مرحله نخست به بازار کره جنوبی و سپس در اقصی نقاط دنیا عرضه شوند.

البته رنگ هایی که به آنها اشاره کردیم همگی در صنعت موبایل تازگی دارند، اما نخستین باری نیست که ال جی تلفن هوشمندی با این مشخصات را ارائه میدهد. این شرکت پیشتر موبایل وی ۳۰ خود را با رنگ صورتی تمشکی در  CES 2018 به نمایش گذاشت که تا حدودی نیز مورد توجه بازدیدکنندگان قرار گرفت.

واقعیت این است که شرکت های سازنده تلفن هوشمند محصولات پرچمدار خود را غالبا در رنگ های ویژه عرضه می کنند تا از این طریق بر هیجان ورود آنها به بازار بیافزایند اما آیا رنگ های زیبا و چشم نواز برای نجات واحد موبایل ال جی کافی هستند؟

از آنجا که این شرکت کره ای همچنان پشت سر رقبای جهانی اش از جمله اپل، سامسونگ و هوآوی حرکت می کند روشن است که باقی ماندنش در عرصه موبایل با چالشی عظیم روبرو خواهد بود.

این کمپانی تقریبا یک سال پیش بود که موبایل جی ۶ را عرضه کرد اما همچنان امیدی برای معرفی نسخه جایگزین آن وجود ندارد. ال جی به خبرنگاران گفته است که صرفا «زمانی که نیاز باشد» یک محصول تازه معرفی می کند و دیگر پیرو برنامه زمانبندی سالانه قبل نظیر رقبایش نیست.

طبق آنچه قبلا در خبرها خواندید این شرکت به زودی نسخه تازه ای از موبایل وی ۳۰ را با قیمت چهار میلیون تومانی به بازار کشورمان عرضه می کند، ضمن آنکه در سالگرد معرفی جی ۶ نیز از نسخه V30+ Alpha این موبایل رونمایی به عمل می آورد. از آنطرف اما سامسونگ قصد دارد موبایل گلکسی اس ۹ خود را معرفی کند که به دوربینی فوق العاده مجهز شده و هوآوی نیز برنامه های ویژه ای برای WMC 2018 دارد. با در نظر داشتن همین مساله به نظر نمی رسد که راهکار ال جی برای باقی ماندن در بازار جهانی موبایل چندان عملی باشد.

این شرکت در پاسخ به سوالات مطروحه پیرامون جی ۷ اعلام داشته:

برنامه ریزی ها برای تولید نسخه جایگزین جی ۶ انجام گرفته و ال جی تمایل دارد روی ساخت محصولاتی تمرکز نماید که نتایج معناداری را برایش به ارمغان خواهند آورد و دیگر تمایلی به ارائه موبایل هایش بنابر انتظارات صنعت و طبق رسم همیشگی ندارد. تاریخ معرفی جی ۷ هم اکنون در دست بررسی است و در زمان صحیح اعلام می شود.

نظرات ۱۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل