مشخصاتی از موبایل اقتصادی گلکسی جی 4 سال ۲۰۱۸ لو رفت

مشخصاتی از موبایل اقتصادی گلکسی جی 4 سال ۲۰۱۸ لو رفت

به احتمال قوی سامسونگ یک موبایل اقتصادی دیگر در خانواده گلکسی ارائه خواهد کرد. با بررسی مشخصات منتشر شده توسط وبسایت گیک‌بنچ می‌توان فهمید که مدل SM-J400F احتمالاً موبایل اقتصادی گلکسی جی ۴ سال ۲۰۱۸ خواهد بود.

ماه گذشته با خبر شدیم که عضو جدید خانواده گلکسی جی همراه با اندروید اوریو در گیک بنچ رویت شد. گلکسی جی ۴ و جی ۶ هم در این لیست شک برانگیز حضور داشتند اما اکنون مدلی با نام SM-J400F شایعات موجود در زمینه تولید گلکسی جی ۴ را تقویت می‌کند و به ما خبر می دهد که سامسونگ قصد دارد این موبایل هوشمند اقتصادی را در سال ۲۰۱۸ به بازار ارائه کند و به خانواده خود مدل ارزانتری اضافه کند.

بر اساس مشخصات منتشر شده توسط وبسایت گیک بنچ، موبایل مذکور  از سیستم عامل اندروید اوریو، ۲ گیگابایت رم و پردازنده چهار هسته‌ای با فرکانس ۱.۴ گیگاهرتز بهره خواهد برد که به احتمال قوی همان مدل اگزینوس ۷۵۷۰ به کار رفته در مدل‌ های گلکسی ایکس‌کاور ۴ و گلکسی جی ۳ سال ۲۰۱۷ خواهد بود.

این چیپست در تست تک هسته ای و چند هسته ای گیک بنچ به ترتیب امتیاز ۶۲۳ و ۱۸۱۵ را کسب کرده است. با این امتیاز‌ها گلکسی جی ۴ سال ۲۰۱۸ در میان موبایل های پایین رده قرار می‌گیرد. البته باید در نظر داشت که امتیاز‌های گیک بنچ همیشه دقیق نیست و نمی تواند از همه لحاظ درست باشد.

تلفن‌های همراه خانواده گلکسی جی سامسونگ به اقتصادی بودنشان شهرت دارند و این مورد می‌تواند پایین بودن مشخصات این مدل مذکور را توجیه کند. هرچند هنوز این محصول معرفی نشده، چه رسد به اینکه قیمت و نرخی برای آن تعیین گردد. انتظار می‌رود که گلکسی جی ۴ سال ۲۰۱۸ در میان موبایل‌های موجود هم قیمت خود از مشخصات بهتری برخوردار بوده و بتواند با ارائه رابط کاربری Samsung Experience توجه خریداران را به خود جلب کند.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato