سازندگان مکس پین، بازی جدید خود را در سال 2019 منتشر می کنند

سازندگان مکس پین، بازی جدید خود را در سال 2019 منتشر می کنند

طبق گزارش مالی جدیدی که از سمت رمدی منتشر شده، به نظر می رسد که این استودیو در حال کار روی عنوان جدیدی برای انتشار در سال ۲۰۱۹ میلادی است. این پروژه نامشخص در حال حاضر با نام P7 شناخته می شود و اطلاعات زیادی در رابطه با آن در دسترس نیست؛ اما می توان حدس زد که مانند سایر عناوین رمدی، این بازی جدید نیز با دوربین سوم شخص روایت خواهد شد.

جدا از P7، رمدی در حال آماده سازی شرایط برای کار روی پروژه جدید دیگری نیز هست. چندی پیش نیز طی درخواست استخدامی که در فضای مجازی منتشر شده بود، رمدی خواهان شروع همکاری با طراحانی بود که سابقه کار روی بازی های آنلاین را در کارنامه خود داشته اند.

رمدی

طبق این درخواست استخدام، می توان انتظار این موضوع را داشت که بازی جدید رمدی با سایر ساخته های این استودیو، تفاوت زیادی داشته باشد. بر اساس اطلاعات منتشر شده، پروژه P7 برای پلتفرم های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی عرضه خواهد شد.

در بخش مالی نیز رمدی در وضعیت خوبی به سر می برد، آن ها با افزایش ۱.۹ درصدی سود خود نسبت به زمانی مشابه در سال قبل در بین ماه های جولای تا دسامبر، درآمد سالانه خود را نسبت به زمانی مشابه در سال گذشته، در مجموع ۴.۶ درصد افزایش داده اند.

نظرات ۱
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato