همه چیز درباره آیفون 13
مایکروسافت از احتمال پشتیبانی ایکس باکس وان از ماوس و کیبورد می گوید

مایکروسافت از احتمال پشتیبانی ایکس باکس وان از ماوس و کیبورد می گوید

بر خلاف وعده هایی که تاکنون مایکروسافت به کاربران خود داده است، کنسول ایکس باکس وان هنوز از کیبورد و ماوس به طور رسمی پشتیبانی نمی کند. البته لازم به ذکر است که راه های غیر رسمی برای انجام این کار وجود دارند.

مارک ایبارا نایب رئیس بخش بازی مایکروسافت اعلام کرد که مایکروسافت می تواند استفاده از ماوس و کیبورد را در ایکس باکس وان به طور کامل ممنوع کند اما به دلیل باز گذاشتن دست سازندگان، این کار را نخواهد کرد.

ایکس باکس وان ایکس
بسیاری از کاربران اعتقاد دارند که رقابت افرادی که از کنترلر استفاده می کنند با افرادی که به ماوس و کیبورد دسترسی دارند، در بعضی از بازی ها ناعادلانه است.

مدت زیادی می شود که مایکروسافت قصد دارد تا پشتیبانی از ماوس و کیبورد را به طور رسمی به کنسول خود اضافه کند اما هنوز این اتفاق به طور رسمی رخ نداده است. موضوع برتری پیدا کردن بازیکنانی که از ماوس و کیبورد در حین بازی ها استفاده می کنند، نگرانی مهمی محسوب می شود که ایبارا نیز از آن آگاه است.

او طراحی سیستمی توسط بازی سازان که در آن کاربران می توانند بین رقابت با افرادی که از ماوس و کیبورد استفاده می کنند و افرادی که به کنترلر دسترسی دارند، آزادانه انتخاب کنند را راه حلی بر این موضوع دانست.

نظر شما چیست؟ تا چه حدی از پشتیبانی رسمی کنسول ها از ماوس و کیبورد حمایت می کنید؟

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato