قیمت و شرایط فروش ویژه MVM X33 و MVM X22 با سود 18 درصد

قیمت و شرایط فروش ویژه MVM X33 و MVM X22 با سود 18 درصد

رقابت بین شرکت های خودروسازی برای جذب مشتریان از بُعد فنی وارد ابعاد مالی شده است و به تازگی شرکت های سنتی تر نظیر ایران خودرو و سایپا نیز شرایط فروش جذابی را برای محصولات تو ابلاغ می کنند.

براین اساس مشتریان حالا علیرغم بازار نه چندان رقابتی خودرو کشورمان، حالا از حیث شرایط فروش با انتخاب های متنوع تری مواجه هستند که می تواند برای ایشان جذاب باشد.

در همین راستا، معاونت فروش برند ام وی ام شرکت مدیران خودرو از آغاز پیش فروش محصولات این شرکت با ثبت نام خودروهای ایکس ۳۳ اس و ایکس ۲۲ با قیمت قطعی، سود مشارکت ۱۸ درصد و موعد تحویل فروردین سال ۹۷ خبر داد.

به گزارش واحد روابط عمومی شرکت مدیران خودرو، جواد اکبری اظهار کرد: باتوجه به استقبال مشتریان شرکت مدیران خودرو از محصولات این شرکت، به منظور فراهم نمودن شرایط متنوع برای خریداران خودرو و همچنین پاسخگو بودن به تقاضای فعلی بازار خودرویی، طرح پیش فروش خودروهای ایکس ۳۳ اس و ایکس ۲۲ با موعد تحویل فروردین ماه ۹۷ اعلام شده است.

در طرح پیش فروش این خودرو متقاضیان می توانند برای خودروی ایکس ۳۳ اس با پرداخت ۲۰ درصد و برای خودروی ایکس ۲۲ با پرداخت ۲۵ درصد مبلغ نسبت به نام نویسی اقدام کنند. هر دو خودروی مذکور با اقساط ۱۲ ماهه بدون بهره قابل انتخاب هستند و مشتریان می توانند برای سهولت بیشتر بازه های پرداخت اقساط ۱۸،۲۴،۳۰ و ۳۶ ماهه را نیز انتخاب کنند.

شایان ذکر است کمپین هیجان جام جهانی مدیران خودرو نیز همچنان ادامه دارد. معاونت فروش برند ام وی ام در حاشیه قرعه کشی برندگان سری دوم این کمپین اعلام نمود به علت استقبال گسترده مردم از این طرح و خرید خودروی ۳۱۵ اسپرت اکسلنت، طرح فوق تا ۲۲ اسفند ماه تمدید گردید تا ۳ برنده دیگر به ۶ برنده دو دوره گذشته سفر به روسیه اضافه شود.

هر یک از علاقه مندان می‌توانند جهت اطلاع از شرایط فروش محصولات و جزئیات کمپین های در حال اجراء برای مشتریان خانواده بزرگ مدیران خودرو به وبسایت رسمی شرکت مدیران خودرو مراجعه نمایند.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato