واضح ترین تصاویر از گلکسی اس 9 و 9 پلاس لو رفت

واضح ترین تصاویر از گلکسی اس 9 و 9 پلاس لو رفت

تا کمتر از دوازده ساعت دیگر، سامسونگ به شکل رسمی از نسل جدید پرچمداران خود، گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس پرده برداری خواهد کرد. بنابراین طبیعی است که امروز شاهد انتشار اطلاعات و تصاویر بسیار زیادی پیش از موعد رسمی باشیم و خب این تصاویر که می بینید یکی از همان ها به شمار می رود: واضح ترین تصاویر از هر دو موبایل تا به امروز.

شرکت هایی نظیر سامسونگ به سبب عظمت ساختاریشان نمی توانند اطلاعات را مدت زمان زیادی محفوظ و محرمانه نگه دارند. مدیران و بخش های مختلف به قدری گسترده هستند که حتی با وجود شدیدترین نظارت های امنیتی هم بالاخره نشر غیر رسمی اطلاعات از منابع داخلی رخ می دهد. و در این نقطه و چند ساعت پیش از رونمایی، تقریبا چیزی نیست که ما از گلکسی اس ۹ و برادر بزرگترش اس ۹ پلاس ندانیم.

شایعات را شنیده ایم، گزارش ها به گوشمان رسیده. می دانیم که چه سخت افزاری درون دو دستگاه قرار دارد و از قیمتش در مناطق مختلف نیز خبر داریم. حتی می دانیم پیش فروش آن ها چه زمانی آغاز و گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس چه روزی عرضه می شوند. رندرهای منتشر شده را دیده ایم و بدلی هایی که بر اساس رندرها تولید شده را نیز مشاهده کرده ایم. طی هفته های گذشته تصاویر لو رفته از دو دستگاه را شاهد بوده ایم اما در هیچ کدام از تصاویر، وضوح فعلی دیده نمی شد.

کمتر از ۲۴ ساعت مانده به رونمایی اصلی، چند کاربر در اینستاگرام اقدام به انتشار تصاویری کردند که در این پست آن ها را مشاهده می کنید. البته بیشتر این تصاویر را کاربری به نام «vnas_world» منتشر کرده که گویا ساخته شده تا فقط این عکس ها انتشار دهد و هیچ مقصود دیگری را دنبال نمی کند. با توجه به همه اطلاعاتی که داریم و می دانیم، مطمئنا می توان گفت که تصاویر واقعی بوده و شبهه ای در آن وجود ندارد.

 

در تصویر دوم این مطلب، اپلیکیشن «AR Emoji» را مشاهده کردید؟ گفته شده که این اپلیکیشن در واقع رقیب و همتای قابلیت Animoji آیفون X است که اپل ماه ها پیش معرفی کرد.

یک اکانت ناشناس دیگر نیز در اینستاگرام تصاویری از بخش پشتی گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس منتشر کرده که سه رنگ مختلف را نشان می دهد. این تصاویر البته چند ساعت بعد پاک شدند و حساب کاربری نیز بسته شد اما تصویر را می توانید در ادامه ببینید.

سامسونگ امشب ساعت ۲۰:۳۰ و در کنفرانسی پیش از باز شدن درب های نمایشگاه تجاری «کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۸»، از گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس در بارسلون اسپانیا رونمایی خواهد کرد. طبق گزارش ها، این موبایل در تاریخ ۲۵ اسفند در سراسر جهان منتشر می شود.

نظرات ۲۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato