مدیرعامل بخش موبایل سامسونگ از احتمال تغییر نام سری گلکسی خبر می دهد

ماه گذشته برخی منابع کره ای مدعی تغییر شیوه نامگذاری پرچمدارهای سامسونگ شده بودند و حالا این مساله بیشتر رنگ واقعیت به خود گرفته است.

دی جی کو، مدیرعامل بخش موبایل سامسونگ دو روز پس از رونمایی از گلکسی S9 و مدل پلاس آن در پاسخ به پرسشی در مورد تغییر نام این اسمارت فون ها اعلام کرد که احتمال این مساله وجود دارد ولی در هر صورت پیشوند گلکسی بدون تغییر باقی خواهد ماند.

بر اساس گزارش منابع کره ای، نسل دهم این خانواده که در حالت عادی باید گلکسی S10 نام داشته باشد، در طرح جدید گلکسی X نامیده می شود.

یکی از دلایل این تغییر سخت شدن تلفظ نام این محصولات است، برای مثال چند سال دیگر باید آنها را گلکسی S15 پلاس بنامیم که چندان زیبا و روان به نظر نمی رسد.گلکسی Xاز سوی دیگر کمپانی کره ای مشغول توسعه موبایلی با نمایشگر انعطاف پذیر است که گلکسی X نام خواهد داشت. همین مساله باعث انتشار این گمانه زنی ها شده که گلکسی X تاشو در واقع همان پرچمداری است که باید گلکسی S 10 نام داشته باشد.

اگرچه این مساله بسیار دور از انتظار به نظر می رسد اما با فرض واقعی بودن آن، پرچمدار بعدی احتمالا علاوه بر نمایشگر انعطاف پذیر به سنسور اثر انگشت زیر صفحه نمایش و واحد مستقل عصبی مجهز است که امکان پردازش رندرهای سه بعدی و محاسبات پیچیده هوش مصنوعی را فراهم می کند.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟