بتلفیلد بعدی احتمالاً به دوران جنگ جهانی دوم می رود

بتلفیلد بعدی احتمالاً به دوران جنگ جهانی دوم می رود

در حال حاضر به طور یقین می دانیم که نسخه بعدی سری بتلفیلد طی سال جاری میلادی عرضه می شود و کمپانی الکترونیک آرتز هم این خبر را در ماه ژانویه تایید کرد. بنابراین مهم ترین سوالی که هنوز باقی مانده اینست که بتلفیلد بعدی چه سبک و سیاقی داشته و در چه برهه ای از زمان دنبال می شود.

به گفته یک منبع نزدیک به الکترونیک آرتز که ظاهراً از برنامه ریزی های این کمپانی نیز باخبر است، بتلفیلد ۲۰۱۸ به دوران جنگ جهانی دوم خواهد رفت. این منبع اضافه می کند که نام «Battlefield V» برای بازی انتخاب شده است؛ نکته ای که نشان می دهد رعایت کردن ترتیب شماره ها، هیچ اهمیتی برای استودیوی دایس و الکترونیک آرتز ندارد!

بعد از انتشار این شایعه، تصویری در انجمن اینترنتی ردیت نیز منتشر شد که گمانه زنی های فعلی را تایید می کند. از طرف دیگر وب سایت US Gamer به نقل از منبعی متفاوت نوشته که نسخه بعدی بتلفیلد مجدداً از «لوت باکس های سطحی» برخوردار خواهد بود.

بتلفیلد

گفته می شود در این نسخه، شاهد گزینه های بیشتری برای شخصی سازی سربازها خواهیم بود اما سطحی بودن لوت باکس ها نشان از این موضوع دارد که سلاح ها مثل «بتلفیلد ۱» چندان قابل شخصی سازی نیستند و این خود می تواند تاییدی بر قرار گرفتن بازی در دوران جنگ جهانی دوم باشد که تجهیزات نظامی به اندازه بتلفیلدهای مدرن گسترده نبودند.

عرضه یک بازی با محوریت جنگ جهانی دوم، آن هم درست پس از بتلفیلد ۱ که در دوران جنگ جهانی نخست دنبال می شد منطقی به نظر می رسد؛ اما پیش تر تصور می شد الکترونیک آرتز برای مدتی به نسخه های شماره دار فرنچایز خود استراحت داده و به سراغ یک نسخه اسپین آف مانند «بد کمپانی ۳» برود. در هر صورت هنوز هیچ چیز مشخص نیست جز اینکه تریلر رونمایی از نسخه بعدی از همین حالا در حال ساخت بوده و احتمالاً در جریان GDC 2018 به نمایش در خواهد آمد.

ویجیاتو

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato