همه چیز درباره آیفون 13
معرفی ربات URL Uploader؛ آپلود فایل در تلگرام از طریق لینک ها

معرفی ربات URL Uploader؛ آپلود فایل در تلگرام از طریق لینک ها

اینترنت این روزهای ما به شدت محدود و حجم اطلاعاتی که در فضای مجازی رد و بدل می کنیم اغلب بالاست. در این شرایط داشتن یک سری ابزار که بتوان به کمکشان در استفاده از حجم مصرفی، صرفه جویی کرد موضوع مهمی است که نمی توان نادیده اش گرفت. اما با پیشرفت تکنولوژی و ظهور شبکه های اجتماعی خلاق و نوآوری چون تلگرام، ربات ها نیز هر روز شکل و رنگ تازه ای به خود می گیرند و دسترسی به مسائل مختلف را راحت تر می کنند.

داشتن ابزاری که بتوان به کمک آن در مصرف حجم اینترنت صرفه جویی کرد نیز یکی از همین مسائل است که می شود به کمک ربات URL Uploader به آن دست یافت. به همین منظور در ادامه این متن و یکی دیگر از سری معرفی ربات های تلگرام، از این ربات برای تان می گوییم و ویژگی های مهم آن را شرح می دهیم. URL Uploader ربات نسبتا ساده ای است و یک وظیفه ساده هم بر دوش دارد که انصافا خیلی خوب از پس انجام آن بر می آید.

داشتن ابزاری که بتوان به کمک آن در مصرف حجم اینترنت صرفه جویی کرد، یکی از مسائلی است که می شود به کمک ربات URL Uploader به آن دست یافت

در این ربات، به شما اجازه داده می شود که در تلگرام فایل آپلود کنید. اما طریقه آپلود فایل به کمک URL Uploader کمی متفاوت است و با چیزی که اغلب به آن عادت داریم تا اندازه ای فرق می کند. چراکه برای این کار، فقط باید URL ویدیو، سند یا هر فایل دیگری که می خواهید آن را در تلگرام بارگذاری کنید، برای URL Uploader بفرستید. همین کار ساده را که انجام دهید، URL Uploader پردازش های خاص خودش را آغاز و از لینک منبع، فایل مورد نظر شما را استخراج می کند.

سپس URL Uploader کارش را با آپلود کردن فایل استخراج شده در تلگرام به پایان می رساند. با به پایان رسیدن مراحل، فایل مورد نظرتان در صفحه اختصاصی این ربات ظاهر می شود که می توانید آن را بردارید و در هر جایی استفاده کنید. خب مسلما تا به این جای متن از مزایای استفاده از URL Uploader با خبر شده اید.

URL Uploader

به هر حال همانطور که پیشتر گفتیم اینترنت های امروزی با محدودیت بسیاری دست و پنچه نرم می کنند و به کمک چنین راه حل هایی می شود به جای مصرف حجم برای آپلود فایل ها، صرفه جویی کرد و از حجم اینترنت برای مصارف دیگری کمک گرفت. البته URL Uploader ایراداتی هم دارد که نمی توان به آن ها اشاره نکرد. اول اینکه پردازش های استخراج و آپلود فایل در این ربات کمی زمان بر هستند.

البته زمان بر بودن پروسه جدا سازی و آپلود، باید هم زمان بر باشد و نمی شود خیلی سر این موضوع به URL Uploader خرده گرفت. اما متاسفانه بزرگترین مشکلی که URL Uploader با آن رو به روست، مربوط به محدودیت های آپلود آن می شود. به نوعی نمی توانید فایل های بزرگتر از ۵۰۰ مگابایت را از طریق مسیر این ربات در تلگرام آپلود کنید. از طرفی شما نمی توانید در طول روز بیشتر از یک گیگابایت از طریق URL Uploader آپلود داشته باشید.

بزرگترین مشکلی که URL Uploader با آن رو به روست، مربوط به محدودیت های آپلود آن می شود

البته این محدودیت فقط برای کاربران عادی است و می شود با پرداخت پول، آن را برطرف کرد. به زبان ساده تر طراحان URL Uploader سعی دارند با محدود کردن کاربرانشان درآمد کسب کنند. این چیزی است که شاید خوش آیند همه نباشد و احتمالا اگر در URL Uploader دیده نمی شد با رباتی بی نقص و کاربردی مواجه بودیم.

اما در کل کیفیت خدمات URL Uploader در شرایط خوبی قرار دارد و برای استفاده های محدود، این ربات می تواند به شدت کاربردی باشد. همانطور که پیش تر نیز گفتیم، قصد داریم به صورت هفتگی ربات های مختلف تلگرام را به شما معرفی کنیم. پس این بهترین فرصت برای شماست تا اگر ربات جالب و جذابی می شناسید آن را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato