فیلم Tomb Raider با واکنش منفی منتقدان روبرو شد

فیلم Tomb Raider سرانجام و بعد از چند سال انتظار اکران شد و مطابق چیزی که از فیلم های اقتباسى از بازی های ویدیویی انتظار داریم، واکنش منفی منتقدین را به همراه داشت

استفاده از بازیگران شناخته شده ای همچون آلیسیا ویکندر در نقش لارا کرافت و دومینیک وست در نقش پدر او نیز نظر منتقدین سینما را تغییر نداده و هم اکنون میانگین امتیازات این فیلم در سایت متاکریتیک ۴۶ از ۱۰۰ و در وب سایت راتن تومیتوز ۵۰ است.

کارگردانی این فیلم بر عهده روآر یوتاگ بوده که هیچ عنوان شناخته شده ای در کارنامه سینمایی او دیده نمی شود. منتقدان، فیلم توم ریدر را از بسیاری از جهات مورد نکوهش قرار داده و این اثر را یک فیلم غیر استاندارد در سبک ماجرایی و اکشن دانسته اند.

فیلم توم ریدر

منتقد سایت امپایر، توم ریدر را یک تجربه کند و ناخوشایند خوانده و منتقد مشهور وب سایت هالیوود ریپورتر یعنی تاد مک کارتی هم با وجود ستایش از آلیسیا ویکندر در نقش لارا کرافت، ساختار فیلم را به سری فیلم های مقوایی و بی ارزش دهه ۸۰ میلادی شبیه دانسته است.

این فیلم دقیقاً دو هفته پیش در شهر برلین اکران شد و از امروز در سینماهای ایالات متحده به صورت سراسری به نمایش گذاشته خواهد شد. با توجه به هزینه هنگفت ۱۰۰ میلیون دلاری ساخت این فیلم، باید منتظر ماند و دید که واکنش منفی منتقدان نسبت به فیلم توم ریدر، شکست آن در گیشه را نیز به همراه خواهد داشت یا خیر.

نظرات ۱۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟