گوگل رسماً نام سیستم عامل Android Wear را به Wear OS تغییر داد

چند روزی بود که شنیده می شد گوگل قصد تغییر نام سیستم عامل پوشیدنی های هوشمند خود را دارد. حال این شایعه به واقعیت تبدیل شده و از این پس می بایست Android Wear را با نام Wear OS بشناسیم.

این تغییر شامل حال حدود ۵۰ مدل مختلف از ساعت های هوشمند تولید شده تا به امروز می شود که سیستم عامل گوگل را به عنوان پلتفرم نرم افزاری خود خود انتخاب کرده اند و حالا می توانند از دیدگاه تازه این شرکت در خصوص آینده پوشیدنی های هوشمند بهره مند گردند.

واقعیت این است که سیستم عامل اختصاصی غول دنیای جستجو برای ساعت های هوشمند به هیچ وجه در راضی نگه داشتن کاربران و کمپانی های سازنده موفق نبوده و نتوانست جایگاهی را که برادر بزرگتر آن در عرصه اسمارت فون ها به دست آورد را تکرار کند. حال انتظار می رود که این تغییر برند به معنی تغییر رویکرد مهندسان این شرکت برای جلب رضایت مشتریان و تزریق هیجان به بازار باشد.

Mobit

تغییر نام Android Wear به Wear OS

در بیانیه ای که به همین مناسبت منتشر شده آمده:

«همزمان با توسعه تکنولوژی و دامنه شرکای ما، کاربرانمان نیز پیشرفت کرده اند. در سال ۲۰۱۷ از هر سه کاربر ساعت های هوشمند مجهز به Android Wear، یک نفر از آیفون اپل هم استفاده می کرده است. حال همزمان با آغاز دور تازه نمایشگاه Baselworld ما نام جدیدی را برای سیستم عامل خود برگزیده ایم تا به شکل بهتری منعکس کننده تکنولوژی، دیدگاه و بیش از همه کسانی باشد که ساعت های ما را روی مچ خود می بندند.»

احتمالاً می بایست همراه تغییر نام انتظار ارائه مجموعه ای جدید از قابلیت ها و ویژگی های تازه را به همراه تغییر در طراحی ظاهری سیستم عامل Wear OS داشته باشیم.

ویجیاتو

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟