همه چیز درباره آیفون 13
سرانجام نام نهایی کنسول جدید آتاری مشخص شد

سرانجام نام نهایی کنسول جدید آتاری مشخص شد

آتاری اطلاعات تازه ای از کنسول جدید خود که پیش از این با نام Ataribox شناخته می شد منتشر کرده که بر اساس آن نام نهایی این کنسول، Atari VCS خواهد بود.

آتاری این اطلاعات تازه را طی کنفرانس GDC اعلام کرد و تصاویری از بدنه کنسول، کنترلرهای کلاسیک و مدرن و در نهایت لوگو جدید آن را به نمایش گذاشت.

آتاری
لوگو کنسول Atari VCS

کنسول Atari VCS با الهام از کنسول Atari 2600 ساخته شده است. در ساخت این کنسول از  پردازنده AMD استفاده شده و خریداران آن به بازی های کلاسیک و عناوین جدیدی از سمت سازندگان مختلف دسترسی خواهند شد.

قرار بود این کنسول طی زمان نامشخصی در بهار عرضه شود اما آتاری عرضه آن را به دلیل نداشتن برخی از ویژگی های کلیدی مورد نیاز، به تاخیر انداخته است.

کنترلر کلاسیک کنسول جدید آتاری
کنترلر کلاسیک کنسول Atari VCS

مایکل آزرت، مدیرعامل آتاری در این مورد می گوید: «تاخیر در عرضه کنسول حتی برای خود ما نیز تصمیم سختی بود. اما از آن جایی که هدف آتاری از ابتدا عرضه یک محصول بدون مشکل است، برای رسیدن به کیفیت مورد نظر مجبور به عرضه کنسول در زمانی دیگر بودیم و امیدواریم هواداران نیز از جزییات مختلفی که روی این کنسول پیاده سازی شده اند، مانند خود ما هیجان زده باشند.»

قرار است تا در ماه آپریل پیش فروش این کنسول آغاز شود. آتاری هنوز اطلاعاتی را در مورد قیمت Atari VCS منتشر نکرده اما می توان انتظار داشت که این کنسول قیمتی بین ۲۵۰ الی ۳۰۰ دلار داشته باشد.

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato