انتشار تصویری که قیمت موبایل وان پلاس 6 را فاش می کند

به تازگی تصویری در فضای مجازی منتشر شده که قیمت موبایل مورد انتظار وان پلاس 6 را افشا کرده و می تواند طرفداران این کمپانی را سکته دهد. بنابر تصویری که در پایین قابل مشاهده است، وان پلاس 6 قیمتی نعادل 749 دلار دارد که به مراتب از پرچمداران پیشین وان پلاس بیشتر است. گفته می شود این قیمت به مدل 8 گیگابایتی دستگاه به همراه 256 گیگابایت حافظه داخلی تعلق دارد، اما باور چنین قیمت گذاری کلانی اندکی دشوار به نظر می رسد.

حتی اگر تصویر پایین صحت داشته باشد، به احتمال فراوان ارتباطی به آمریکا و دیگر بازارهای غربی ندارد. گذشته از قیمت وان پلاس 6، شاهد قیمت آیفون اکس 256 گیگابایتی و گلکسی اس 9 پلاس 256 گیگابایتی در بازار چین نیز هستیم که به ترتیب 1500 و 1200 دلار ذکر شده اند. همانطور که احتمالاً از پیش می دانید، آیفون اکس 256 گیگابایتی در حقیقت 1149 دلار قیمت دلار این رقم برای گلکسی اس 9 به 850 دلار می رسد؛ البته برای مدل مجهز به حافظه 64 گیگابایتی.

از آن جایی که قیمت موبایل های اپل و سامسونگ بالاتر از میزان واقعی ذکر شده است، می توان حدس زد وان پلاس 6 هم با قیمتی نزدیک به وان پلاس 5T (یا شاید اندکی بیشتر) به فروش خواهد رسید. برای یادآوری باید گفت که مدل پایه وان پلاس 5T (با 6 گیگابایت رم و 64 گیگابایت حافظه داخلی) 499 دلار قیمت دارد و برای مدل پیشرفته تر آن با 8 گیگابایت رم و 128 گیگابایت حافظه داخلی، باید 559 دلار پرداخت کرد.

پرچمدار بعدی وان پلاس هم اکنون تاریخ عرضه دقیقی ندارد اما گمان می رود که شاهد معرفی رسمی وان پلاس 6 در ماه ژوئن آتی باشیم.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟